Zamknij

Co się stanie z Samanthą w nowej odsłonie "Seksu w wielkim mieście"? Szef HBO ujawnia

17.02.2021 14:49
Seks w wielkim mieście
fot. Materiały prasowe HBO

"Seks w wielkim mieście", czyli kultowy serial z Sarah Jessicą Parker, powraca. W niepełnym składzie, bo bez serialowej Samanthy. Szef HBO wypowiedział się na temat tego, co się stanie z bohaterką.

Co się stanie z Samanthą w nowej odsłonie "Seksu w wielkim mieście"? Szef HBO wygadał się, jakie ma plany na zapełnienie luki po tej bohaterce. Co jeszcze wiadomo o produkcji i dlaczego Kim Cattrall zrezygnowała z pracy przy "And Just Like That...". Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: "Seks w wielkim mieście": nowa odsłona serialu nawiąże do pandemii COVID-19

"Seks w wielkim mieście": co się stanie z Samanthą? Szef HBO ujawnia

"Seks w wielkim mieście" to kultowy serial, który był emitowany w latach 1998-2004. Produkcja cieszy się niesłabnącą popularnością, a do tego ogłoszono, że powstaną nowe epizody. Przypominamy, że jest to opowieść o losach czterech przyjaciółek z Nowego Jorku. W najnowszej produkcji "And Just Like That..." nie zobaczymy jednak serialowej Samanthy, w którą przez lata wcielała się Kim Cattrall.

Bohaterki na ekranie były zgrane, a przyjaźń stawiały na pierwszym miejscu. Okazuje się, że Cattrall była przez lata ciemną owcą serialu i spotykała się z wieloma przykrościami ze strony innych aktorek. Legendy krążą o jej konflikcie z Sarah Jessicą Parker, czyli serialową Carrie. Panie podobno nie mogły znieść swojej obecności na planie i nie darzyły się sympatią. Mówi się o tym, że Cattrall między innymi z tego powodu odrzuciła propozycję powrotu do serialu.

Fani "Seksu w wielkim mieście" byli rozczarowani takim obrotem spraw. Bezkompromisowa Samantha Jones była jedną z ulubionych postaci wielu widzów. Okazuje się, że HBO już mniej więcej wie, jak wybrnąć z tej sytuacji. Co się stanie z Samanthą w "Just Like That..."? Odpowiedział sam Casey Bloys, szef HBO.

Czasem w życiu bywa tak, że ludzie się pojawiają i znikają. To jeden z etapów. Spróbujemy opowiedzieć w "Just Like That..." szczerą historię kobiet po pięćdziesiątce. Tak bywa, że w tym wieku nie spotykasz się już ludźmi, z którymi przyjaźniłeś się dwadzieścia lat wcześniej.

Casey Bloys

Wiele wskazuje na to, że Samantha po prostu przestanie być częścią ekipy.

"And Just Like That...": kiedy premiera serialu na HBO?

Na ten moment nie jest znana dokładna data premiery serialu "And Just Like That...". Wiadomo, że serial będzie się składać z dziesięciu odcinków, a każdy z nich będzie trwał pół godziny. Serial ma ukazać Nowy Jork oczami kobiet po pięćdziesiątce. Bohaterki nie będą przeżywać drugiej młodości. Na konkretne szczegóły przyjdzie jednak poczekać.

Zobacz także: HBO pozbywa się ponad 40 tytułów. Co zostanie usunięte z platformy?

RadioZET.pl