Zamknij

Kontynuacja "Seksu w wielkim mieście" bez kolejnych ważnych bohaterów

19.02.2021 14:35
Seks w wielkim mieście
fot. Album Online/East News

"Seks w wielkim mieście" ma powrócić w kontynuacji serialu zatytułowanej "And Just Like That...". Niestety, mamy smutne wiadomości dla fanów. Kolejne dwie gwiazdy kultowego serialu nie pojawią w nowej produkcji.

Kontynuacja "Seksu w wielkim mieście" bez kolejnych ważnych bohaterów. Coraz większe emocje budzi planowane nakręcenie nowych odcinków kultowego serialu. Twórcy nadają nowej produkcji inny tytuł "And Just Like That..." i coraz częściej okazuje się, że to nie będzie już to samo. W "And Just Like That..." nie zobaczymy Kim Cattrall w roli Samanthy Jones, ale okazuje się, że nie ona jedyna się wyłamała. Poniżej zdradzamy szczegóły.

Zobacz także:  "Seks w wielkim mieście": nowa odsłona serialu nawiąże do pandemii COVID-19

"Seks w wielkim mieście": serial "And Just Like That..." bez ukochanych Carrie i Mirandy

"Seks w wielkim mieście" to kultowy serial HBO, który był emitowany w latach 1998-2004. Następnie nakręcono jeszcze dwa filmy uzupełniające fabułę. W tym roku mają się rozpocząć zdjęcia na planie kontynuacji produkcji. Nowa odsłona "Seksu w wielkim mieście" ma być zatytułowana "And Just Like That...". Twórcy już teraz zapowiadają, że chcą ukazać Nowy Jork okiem pięćdziesięcioletnich kobiet. Bohaterki nie mają przeżywać drugiej młodości.

Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że w serialu "And Just Like That..." nie zobaczymy już Kim Cattrall - o konflikcie aktorki z resztą obsady chodzą już legendy. Warto mieć na uwagę, że jej bohaterka była jedną z najbardziej lubianych postaci. Scenarzyści bronią się tym, że znaleźli sposób na jej brak w fabule. Samantha ma po prostu zniknąć życia Carrie, Mirandy i Charlotte.

Okazuje się, że nie ona jedna. W serialu "And Just Like That..." nie zobaczymy także Mr. Biga, czyli ukochanego Carrie oraz Steve'a, partnera Mirandy. Chris North, czyli serialowy Mr. Big, nie pojawi się w serialu ze względu na związek z fabułą niedokończonego filmu "Seks w wielkim mieście 3". Jego bohater miał wtedy umrzeć na zawał. Natomiast wątek Steve'a, w którego wcielał się David Eigenberg, nie jest jasny. Wiadomo, że ukochany Mirandy nie pojawi się w nowych epizodach.

"Seks w wielkim mieście": kiedy premiera serialu "And Just Like That..."?

Serial "And Just Like That..." nie ma jeszcze wyznaczonej daty premiery. Wiadomo, że zdjęcia do produkcji mają się rozpocząć wiosną 2021 roku. Swój udział w serialu potwierdziły Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon oraz Kristin Davis.

Zobacz także:  Mija 25 lat od premiery serialu "Matki, żony i kochanki". Jak obecnie wyglądają aktorki?

RadioZET.pl/Vogue.pl