Zamknij

"Seks w wielkim mieście": ujawniono kolejne zdjęcia z planu. Jak wyglądają bohaterki? [FOTO]

15.07.2021 15:32
Seks w wielkim mieście
fot. Materiały prasowe HBO

"Seks w wielkim mieście" powraca pod tytułem "And Just Like That". Trwają prace na planie produkcji. Ujawniono kolejne zdjęcie, na którym można zobaczyć serialową Carrie Bradshaw i jej przyjaciółki.

"Seks w wielkim mieście": ujawniono kolejne zdjęcia z planu. Jak wyglądają bohaterki? Powrót jednego z najważniejszych seriali wszech czasów budzi ogromne emocje. Fani produkcji są wniebowzięci, że ponownie zobaczą swoje ulubione bohaterki na ekranie. Inni uważają, że po tylu latach nie powinno się wznawiać produkcji. Pojawiło się nowe zdjęcie z planu "And Just Like That".

Zobacz także: Sarah Jessica Parker zdradziła nazwę pierwszego odcinka kontynuacji "Seksu w wielkim mieście"

"Seks w wielkim mieście": ujawniono kolejne zdjęcia z planu. Jak wyglądają bohaterki?

"Seks w wielkim mieście" to hit HBO sprzed 20 lat. Produkcja niedługo ponowie trafi na ekrany z odświeżonym tytułem "And Just Like That". W serialu nie zobaczymy Kim Cattrall, czyli Samanthy Jones. Aktorka uznała, że "Seks w wielkim mieście" to zamknięty rozdział i nie zamierza się angażować w jego kontynuację. Fani serialu przyjęli decyzję aktorki ze smutkiem, uznając, że jej bohaterka była barwną postacią. Mimo to twórcy zapewniają, że w serialu nie zabraknie wrażeń.

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z planu produkcji. Można na nich zobaczyć Sarah Jessicę Parker w jasnym kostiumie z metalicznym połyskiem i ozdobnym toczku. 

"Seks w wielkim mieście": kiedy premiera?

Serial "And Just Like That" nie ma jeszcze wyznaczonej daty premiery. 

Zobacz także: "Seks w wielkim mieście": Sarah Jessica Parker pokazała zdjęcia z planu kontynuacji [FOTO]

RadioZET.pl