Zamknij

"Seks w wielkim mieście": wiemy, kto zastąpi Samanthę Jones w kontynuacji serialu

07.05.2021 15:32
Seks w wielkim mieście
fot. Materiały prasowe HBO

"Seks w wielkim mieście" doczeka się kontynuacji po 17 latach od zakończenia historii. Produkcja zyskała nowy tytuł "And Just Like That" i nową obsadę. Kto zastąpi Kim Cattrall w roli Samanthy Jones i kiedy możemy się spodziewać nowych odcinków?

"Seks w wielkim mieście": wiemy, kto zastąpi Samanthę Jones w kontynuacji serialu. Powrót serialu "Seks w wielkim mieście" pod nazwą "And Just Like That" wywołał niemałe zamieszanie. Wielu fanów zastanawiało się, czy jest sens, by kontynuować historię - do tego bez niektórych ważnych bohaterów. W kontynuacji "Seksu w wielkim mieście" nie zobaczymy już Kim Cattrall, czyli serialowej Samanthy Jones, jednak producenci wpadli na pomysł, jak wypełnić tę lukę. 

Zobacz także: "Seks w wielkim mieście": John Corbett powróci jako Aidan w kontynuacji serialu

"Seks w wielkim mieście": wiemy, kto zastąpi Samanthę Jones w kontynuacji serialu

"Seks w wielkim mieście" powraca po 17 latach. Wielu fanów serialu nie przyzwyczaiło się jeszcze do myśli, że w produkcji zabraknie Samanthy, czyli jednej z najbardziej charyzmatycznych bohaterek. Nie było tajemnicą, że Kim Cattrall nie czuła się dobrze na planie serialu i nie dogadywała się z resztą obsady. Aktorka postanowiła nie wracać na plan produkcji. Okazuje się, że scenarzyści stanęli na głowie, by wypełnić tę lukę. Samanthę Jones mają zastąpić... aż trzy nowe bohaterki.

Serwis TVLine podaje, że do słynnych przyjaciółek dołączą trzy kobiety o różnym pochodzeniu. Nie ujawniono jednak, jak dużą rolę będą pełnić w "And Just Like That".

W "And Just Like That" pierwsze skrzypce ma grać Nowy Jork. Bohaterowie mają być natomiast bardziej postępowi, pochodzący z różnych środowisk. Casey Bloys, dyrektor programowy HBO Max, ujawnił, że serial przedstawi losy kobiet po 50. Twórcy chcą też, by obsada nie była całkowicie biała, bo ma odzwierciedlać to, jak naprawdę wygląda Nowy Jork.

"Seks w wielkim mieście": kiedy premiera kontynuacji o tytule "And Just Like That"?

Serial "And Just Like That" nie ma jeszcze daty premiery. Nie ujawniono, kiedy kontynuacja "Seksu w wielkim mieście" trafi na HBO.

Zobacz także: "Seks w wielkim mieście": nowa odsłona serialu nawiąże do pandemii COVID-19

RadioZET.pl/