Zamknij

"Seks w wielkim mieście" wraca. Podano dokładną datę premiery "And Just Like That" [DATA]

15.11.2021 13:41
Seks w wielkim mieście
fot. Materiały prasowe HBO Polska

"Seks w wielkim mieście", czyli kultowy serial, który był emitowany w latach 1998-2004, doczeka się kontynuacji pod tytułem "And Just Like That". Zdradzono, kiedy nowe odcinki trafią na HBO.

"Seks w wielkim mieście" wraca. Podano dokładną datę premiery "And Just Like That". To wspaniała wiadomość dla wszystkich wielbicieli serialu opowiadającego o losach przyjaciółek z Nowego Jorku. Carrie, Miranda i Charlotte ponownie się spotkają. Od kiedy będzie można oglądać nowe epizody?

Zobacz także: „And Just Like That“: wiemy, kto zastąpi Kim Cattrall w nowym „Seksie w wielkim mieście“? [ZDJĘCIA] 

"Seks w wielkim mieście" wraca. Podano datę premiery "And Just Like That" 

"Seks w wielkim mieście" to prawdziwy fenomen. Serial cieszył się ogromną popularnością, widzowie następnie dostali pełnometrażowe filmy, a już niedługo będą mogli śledzić ponownie losy ulubionych bohaterek. W międzyczasie pojawiło się kilka problemów - pandemia koronawirusa czy niezgoda Kim Cattrall (serialowa Samantha Jones) na wzięcie udziału w projekcie. Na całe szczęście wszystko dobrze się skończyło i "And Just Like That" zadebiutuje jeszcze w tym roku.

W nowej odsłonie będziemy śledzić losy Carrie (Sarah Jessica Parker), Mirandy (Cynthia Nixon) oraz Charlotte (Kristin Davis). Serial przedstawi kulisy życia współczesnych pięćdziesięcioletnich kobiet. 

"And Just Like That": kiedy i gdzie oglądać serial? [DATA PREMIERY]

"And Just Like That" trafi na HBO GO już 9 grudnia 2021 roku. Zadebiutują wtedy dwa odcinki, kolejne będzie można oglądać co czwartek. Serial "And Just Like That" składa się z 9. epizodów.

Zobacz także: "And Just Like That...": nowe nazwiska w obsadzie kontynuacji "Seksu w wielkim mieście"

RadioZET.pl