Zamknij

Seks w wielkim mieście. Sarah Jessica Parker skomentowała nieobecność Kim Cattrall w serialu

12.01.2021 13:26
Sarah Jessica Parker
fot. Jose Perez / SplashNews.com/East News

Sarah Jessica Parker odniosła się do nieobecności Kim Cattrall w nowym sezonie "Seksu w wielkim mieście", Swego czasu głośno było o tym, że obie panie są ze sobą skonfliktowane i nie lubią się. Sarah Jessica Parker zdradziła, czy rzeczywiście tak jest.

Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon oraz Kristin Davis ponownie zagoszczą w nowym sezonie serialu "Seks w wielkim mieście", Niestety, w nowej transzy kultowej produkcji zabraknie serialowej Samanthy, granej przez Kim Cattrall. Wielu fanów jest niezadowolonych z nieobecności Cattrall w nowym sezonie serialu. W końcu Samantha była jedną z najciekawszych bohaterek "Seksu w wielkim mieście".

Zobacz też: Stylistka serialu "Seks w wielkim mieście" zdradza tajemnicę spódnicy Carrie z czołówki. Wiemy, ile kosztowała!

Seks w wielkim mieście: Sarah Jessica Parker skomentowała nieobecność Kim Cattrall w serialu

Już w 2018 roku mówiło się o konflikcie między Sarah Jessicą Parker i Kim Cattrall. Ponoć serialowe przyjaciółki wcale nie dogadywały się ze sobą w życiu prywatnym. Konflikt między gwiazdami wyszedł w 2018 roku, gdy Parker złożyła publicznie kondolencje z powodu śmierci brata Cattrall. Serialowa Samantha zareagowała dość agresywnie.

"Twoje nieustanne próby nawiązania kontaktu tylko przypominają mi, jak okrutna byłaś dla mnie w czasach, gdy razem pracowałyśmy i że wciąż taka jesteś. Pozwól mi wyrazić jasno, jeśli poprzednio to do ciebie nie dotarło. Nie jesteś moją rodziną. Nie jesteś moją przyjaciółką. Przestań wykorzystywać tragedię mojej rodziny, by odbudować swój wizerunek „miłej dziewczyny”!" - oburzała się Kim.

Nic więc dziwnego, że gdy kilka dni temu Sarah Jessica Parker udostępniła na swoim profilu zapowiedź nowego sezonu, komentarze fanów odnośnie relacji Sarah i Kim były jednoznaczne. internauci zaczęli wytykać Parker, że ta nie lubi Cattrall.

Sarah Jessica Parker szybko odpowiedziała followersom.

"Nie, ja jej nie nie lubię. Nigdy tego nie powiedziałam. Jest częścią nas i nie jest ważne, gdzie jesteśmy i co robimy" - napisała Sarah Jessica Parker.

Na razie nie wiadomo, co się stanie z serialową Samanthą. Niewykluczone, że zostanie uśmiercona lub wyjedzie. Zdjęcia do nowego sezonu "Seksu w wielkim mieście" ruszą późną wiosną w Nowym Jorku. Serial będzie liczyć dziesięć odcinków.

RadioZet.pl