Zamknij

Serial "Mecenas Porada" z Aleksandrą Domańską doczeka się 2. sezonu. Gdzie będzie można go oglądać?

30.04.2021 15:04
Mecenas Porada
fot. WBFPolsat/ Materiały prasowe Polsat

Serial "Mecenas Porada" nie ma jeszcze wyznaczonej daty premiery, jednak już teraz wiadomo, że produkcja z Aleksandrą Domańską doczeka się 2. sezonu. Poniżej podajemy szczegóły.

Serial "Mecenas Porada" z Aleksandrą Domańską doczeka się 2. sezonu. Produkcja ma się pojawić na antenie Polsatu, jednak nie ma jeszcze wyznaczonej daty premiery. O czym będzie opowiadał serial i kogo w nim zobaczymy? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: "13 posterunek": jak teraz wygląda serialowa Andżela, czyli Joanna Jędrejek?

Serial "Mecenas Porada" z Aleksandrą Domańską doczeka się 2. sezonu

"Mecenas Porada" to serial Polsatu. Na długo przed premierą podano, że "Mecenas Porada" doczeka się też drugiego sezonu. Główną gwiazdą produkcji jest Aleksandra Domańska. O czym będzie opowiadała produkcja i kogo w niej zobaczmy?

"Mecenas Porada" to opowieść o losach Katarzyny Porady (Domańska), która pomyślnie zdała egzamin adwokacki. Uważa, że to idealna okazja, by dostać podwyżkę. Jej szefowa, urażona tym pomysłem, postanawia ją jednak zwolnić. Porada postanawia zmienić swoje życie i wynajmuje mały boks w galerii handlowej, gdzie zamierza dawać ludziom niedrogą poradę prawną. 

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

Oprócz Aleksandry Domańskiej w serialu zobaczymy: Magdalenę Wróbel, Katarzynę Zawadzką, Radosława Pazurę, Antoniego Pawlickiego, Mateusza Rusina czy Piotra Gąsowskiego.

Portal wirtualnemedia.pl - dodaje, że Polsat już teraz zdecydował o kontynuacji serialu. W planach ma być nakręcenie drugiego sezonu.

"Mecenas Porada": kiedy premiera serialu z Aleksandrą Domańską na Polsacie?

"Mecenas Porada" nie ma na ten moment wyznaczonej daty premiery. 

Zobacz także: Adriana Kalska zagra Annę Przybylską? Oficjalny komentarz rozwiewa wątpliwości

RadioZET.pl/wirtualnemedia.pl