Zamknij

Seriale Marvela: gwiazdor "Transformers" w nowej produkcji Disney+? Ma zagrać wilkołaka

23.09.2021 14:10
Anthony Ramos i Bradley Cooper
fot. Izumi Hasegawa/PictureLux/agefotostock/East News

Według plotek Marvel pracuje nad serialem "Werewolf By Night". W roli głównej ma wystąpić znany z "Hamiltona" Anthony Ramos. Ma wcielić się w superbohaterskiego wilkołaka.

Wygląda na to, że niedawne plotki o serialu na bazie komiksu "Werewolf By Night" zaczynają się potwierdzać. Nowe informacje sugerują, że w produkcji Marvel Studios w roli głównej zobaczymy Anthony'ego Ramosa - gwiazdora nadchodzącej części "Transformers".

Seriale Marvela: Anthony Ramos jako Werewolf By Night?

W połowie 2021 roku pojawiła się informacja, że Disney+ pracuje nad kolejną serialową produkcją Marvela. Mowa o adaptacji przygód postaci znanej jako "Werewolf By Night". Czy w głównego bohatera wcieli się gwiazdor "Hamiltona"?

Jak podaje CBR, na Twitterze Daniela Richtmana - niezależnego dziennikarza, dzielącego się z fanami rozmaitymi przeciekami dotyczącymi nadchodzących produkcji, które potem okazywały się prawdziwe, zamieścił wpis na temat serialu "Werewolf By Night".

Słyszałem, że Anthony Ramos jest jednym z aktorów, branych pod uwagę do roli Werewolfa By Night.

Powyższa informacja nie może być oczywiście traktowana jako pewnik, ale najwyraźniej coś jest na rzeczy. Niewykluczone, że Ramos rzeczywiście jest jednym z kandydatów do roli superbohaterskiego wilkołaka. Aktor zagrał nie tylko w "Hamiltonie", ale również w musicalu "In the Heights: Wzgórza marzeń", a niebawem zobaczymy go w jednej z głównych ról w produkcji "Transformers: Rise of the Beasts".

Werewolf by Night znany z komiksów Marvela zadebiutował w 1972 roku i został stworzony przez Roya Thomasa, Jeanie Thomas, Gerry'ego Conwaya i Mike'a Plooga. Pierwszym bohaterem posługującym się tym pseudonimem był Jack Russell - syn transylwańskiego arystokraty, który był dotknięty rodzinną klątwą - zmieniał się w wilkołaka. W prywatnej serii z przygodami Russela zadebiutował Moon Knight - bohater, który niebawem również doczeka się własnego serialu na Disney+.

W 2020 roku Marvel zaprezentował nową odsłonę tytułowego wilkołaka, który tym razem został Jake Gomez - młody chłopak z plemienia Hopi, które posiada zdolność przemiany w potwora z horrorów. Prawdopodobnie w serialu Marvela zobaczymy drugie wcielenie Werewolfa By Night.

"Werewolf By Night": kiedy premiera serialu Marvela?

Na razie produkcja nie została oficjalnie potwierdzona. Niewykluczone, że szczegóły na jej temat poznamy podczas Halloween 2021. Według plotek z okazji święta duchów na Disney+ ma pojawić się specjalny program, nawiązujący do horrorów. Fani superbohaterów i kina grozy muszą uzbroić się więc w cierpliwość.

RadioZET.pl/CBR/RPK/Twitter