Zamknij

Gwiazda "Obcego" i "Fantastycznych zwierząt" w nowym serialu Marvela

01.06.2021 13:38
Obcy: Przymierze - Carmen Ejogo - kadr z filmu
fot. TWENTIETH CENTURY FOX / Album/EAST NEWS

Według najnowszych informacji, twórcy serialu Marvela "Secret Invasion" zamierzają obsadzić w jednej z ról Carmen Ejogo znaną między innymi z filmów "Obcy: Przymierze" oraz "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć".

Czy Carmen Ejogo to kolejna gwiazda nadchodzącej produkcji Marvel Studios zatytułowanej "Secret Invasion"? Najnowsze doniesienia o serialu sugerują, że aktorka ma pojawić się w obsadzie. W kogo się wcieli?

Seriale Marvela - Carmen Ejogo w "Secret Invasion"?

Chociaż w ofercie Disney+ zadebiutowały dopiero dwa seriale Marvel Studios, w kolejnych latach zobaczymy wiele nowych produkcji MCU w odcinkach. Jedną z nich będzie "Secret Invasion", która już może pochwalić się naprawdę gwiazdorską obsadą.

Jak podaje serwis The Illuminerdi, kolejną znaną twarzą, która dołączy do obsady "Secret Invasion" jest Carmen Ejogo - aktorka filmowa i telewizyjna znana z takich tytułów kinowych jak "Obcy: Przymierze", "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć", "Noc Oczyszczenia: Anarchia" i seriali "Your Honor" czy słynny "Detektyw" od HBO. Według informacji jakiś czas temu trwały poszukiwania aktorki w wieku 45-70, która miałaby być żeńską odpowiedniczką Nicka Fury'ego granego przez Samuela L. Jacksona.

Dalsze informacje na temat ewentualnej roli Ejogo nie zostały na razie opublikowane. Angaż aktorki to obecnie tylko plotka, która nie ma potwierdzenia w żadnych oficjalnych materiałach Marvel Studios dotyczących serialu "Secret Invasion". Fanom Ejogo pozostaje więc czekać na dalsze informacje.

"Secret Invasion" - kiedy premiera?

Powstająca produkcja zostanie najprawdopodobniej oparta na słynnym komiksie Marvela o tym samym tytule autorstwa Briana Michaela Bendisa. "Secret Invasion" to historia zmiennokształtnych kosmitów z rasy Skrulli, którzy potajemnie objęli rządy nad całym światem, zastępując ziemskich liderów. W serialu reżyserowanym przez Thomasa Bezuchę i Alieo Selima wystąpią Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Olivia Colman, Emilia Clarke, Kingsley Ben-Adir i Christopher McDonald. "Secret Invasion" na razie nie ma wyznaczonej daty premiery.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/The Illuminerdi