Zamknij

Seriale i filmy na Netflixie, które trzeba obecnie zobaczyć. Te tytuły są popularne [TOP 10]

07.10.2021 14:17
Squid Game
fot. Materiały prasowe Netflix

Netflix podaje listę filmów i seriali, które cieszą się popularnością wśród użytkowników. Najchętniej oglądaną produkcją pozostaje koreański serial "Squid Game". Co jeszcze trzeba zobaczyć na Netflixie, żeby być na bieżąco? Podajemy szczegóły.

Co obejrzeć na Netflixie? Pomóc w wyborze może ranking prowadzony przez platformę. Polacy oglądają przede wszystkim koreański serial "Squid Game", ale popularnością cieszy się też nowy, poruszający serial "Sprzątaczka". Co jeszcze obecnie jest popularne na Netflixie w Polsce? 

Zobacz takżeNetflix przygotuje pierwszą gejowską komedię świąteczną. Co wiemy o „Single All The Way”? [ZDJĘCIA]

Netflix: co oglądać na platformie? [TOP 10 produkcji]

Netflix udostępnia użytkownikom ranking TOP 10 filmów i seriali na platformie w danym kraju. Funkcja ta ma ułatwiać niezdecydowanym użytkownikom wybór odpowiedniej dla siebie produkcji, poprzez podpowiadanie, co jest najchętniej wybierane przez innych użytkowników.

Obecnie najpopularniejszym serialem na platformie jest koreańska produkcja o tytule "Squid Game". Serial przedstawia losy bohaterów, których mocno doświadczyło życie. Decydują się wziąć udział w krwawej grze, by wygrać duże pieniądze. Nie wiedzą, że jest to gra na śmierć i życie.

Na drugim miejscu znalazła się nowość, czyli serial "Sprzątaczka". Jest to opowieść oparta na faktach. Serial przedstawia losy Alex. Kobieta decyduje się zostawić partnera, który znęcał się nad nią psychicznie i zacząć nowe życie. Szybko zdaje sobie sprawę, że świat nie jest przyjemnym miejscem i będzie musiała mocno walczyć, by zapewnić lepszą przyszłość swojej córce. Poniżej można zobaczyć zwiastun.

Podium zamyka popularna bajka dla najmłodszych, czyli "Psi patrol". Na platformie pojawiły się nowe odcinki, co nie umknęło uwadze najmłodszych widzów. W obecnym zestawieniu znalazło się też kilka nowości, między film "Winni", "Kasztanowy ludzik" czy "Oszustki".

Netflix: TOP 10 filmów i seriali [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "Squid Game"
  2. "Sprzątaczka"
  3. "Psi patrol"
  4. "Winni"
  5. "Kasztanowy ludzik"
  6. "Sex Education"
  7. "Ktoś jest w twoim domu"
  8. "Upadek królestwa"
  9. "Oszustki"
  10. "Lucyfer"

Zobacz także:  "Riverdale": gwiazdor hitu Netflix odchodzi z obsady po czterech sezonach. Z jakiego powodu?

RadioZET.pl