Zamknij

10 seriali w sam raz na jesień. Co oglądać na Netflixie, HBO GO i w telewizji?

03.09.2020 11:31
Premiery jesienne 2020
10 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

Seriale umilą nam jesień. Przejrzeliśmy telewizyjne premiery, ale także nadchodzące propozycje od Netflixa i HBO GO. Podajemy 10 seriali, które warto zobaczyć jesienią 2020 roku.

10 seriali w raz na jesień, czyli takich, które wciągają fabułą, są intrygujące i świetnie zagrane. Tegoroczna jesień będzie pełna głośnych premier, dlatego będzie w czym wybierać. Przejrzeliśmy zapowiedzi kilku największych platform streamingowych i stacji telewizyjnych. Wybraliśmy 10 tytułów. Co zobaczymy na Netflixie, HBO i w polskiej telewizji? Szczegóły poniżej.

Zobacz także: HBO i HBO GO na wrzesień 2020. Lista premier filmów i seriali na platformie 

Seriale jesień 2020: wielkie powroty kultowych seriali w TV. Co oglądać na TVN?

Jesienią szykuje się kilka głośnych powrotów. TVN od miesięcy zapowiada nowe epizody "BrzydUli". To już kultowy serial, który był emitowany w latach 2008-2009. Po latach życie bohaterów bardzo się zmieniło. Szczególnie tytułowej bohaterki. Ula znalazła miłość, jednak wcale nie jest tak szczęśliwa, jak na początku znajomości z Markiem. Czy podjęła dobrą decyzję rezygnując z pracy dla rodziny? Dowiemy się już niedługo! Poniżej można zobaczyć zwiastun nowych odcinków.

Na antenę TVN wracają też "Usta usta" inspirowane brytyjskim serialem. Produkcja była emitowana w latach 2010-2011. Wiadomo już, że w nowych epizodach zobaczymy oryginalną obsadę. Tutaj również w życiu bohaterów wiele się zmieniło, ale wciąż pozostają przyjaciółmi. Poniżej można znaleźć zwiastun.

Seriale jesień 2020: co oglądać na Netflixie, HBO GO i w TV [TOP 10]

Netflix i HBO GO zapowiadają kilka głośnych premier. W najbliższych miesiącach na Netflixie pojawi się m.in. wyczekiwany 4. sezon serialu "The Crown" o życiu brytyjskiej rodziny królewskiej. Jest już pierwszy oficjalny zwiastun. Można go zobaczyć poniżej.

Do tego pojawi się nowy sezon "Fargo". Co jeszcze warto zobaczyć jesienią? Odpowiedź można znaleźć w załączonej galerii.

Zobacz także: Netflix podaje nowości na wrzesień 2020. Lista premier filmów i seriali, które będzie można zobaczyć 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl