Zamknij

„Servant” – zwiastun i data premiery 2. sezonu serialu od M.Night Shyamalana

16.11.2020 16:27
„Servant” – zwiastun i data premiery 2. sezonu serialu od M.Night Shyamalana
fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

„Servant” to serial platformy streamingowej Apple TV+, sygnowanym nazwiskiem M. Night Shyamalana. Reżyser „Szóstego zmysłu” i „Split” wyreżyserował odcinki pierwszego sezonu i stworzył podwaliny dla niezwykle klimatycznej, ciarkogennej stylistyki serialu. Co już wiemy o nowym sezonie?

„Servant” zadebiutowało w listopadzie 2019 roku, wraz ze startem platformy Apple TV+. Dziesięcioodcinkowa seria szybko przykuła uwagę widzów i krytyków, którzy z zainteresowaniem oglądali kolejne odcinki serialu o pewnej rodzinie, która zatrudnia do opieki nad swoim dzieckiem młodą nianię. Sęk tkwi w tym, że tuż po pojawieniu się dziewczyny, w domostwie zaczynają się dziać coraz dziwniejsze rzeczy, a granica między jawą a snem i koszmarem coraz mocniej się zaciera. Teraz dostaliśmy pierwszy zwiastun nadchodzących wrażeń w kolejnych odcinkach serialu. 

Zobacz także

„Servant” – sezon 2. – zwiastun

W sieci zadebiutował krótki zwiastun 2. sezonu serialu „Servant”, pokazujący, że po raz kolejny czekają nas odcinki pełne podskórnego napięcia i nieuchwytnego, mrocznego klimatu. Jest na co czekać.

„Servant” – sezon 2. – obsada i ekipa

W 2. sezonie powróci cała ekipa, znana z pierwotnych odcinków produkcji. Oznacza to, że u steru produkcji pozostaje jego pomysłodawca i scenarzysta Tony Basgallop, a M. Night Shyamalan pozostaje producentem projektu. W tym momencie nie wiadomo ile odcinków 2. sezonu wyreżyserował słynny reżyser. Dla przypomnienia – twórca „Szóstego zmysłu” stanął za kamerą dwóch odcinków 1. sezonu. 

Na ekranie zobaczymy zaś wszystkich bohaterów premierowych odcinków. Oznacza to, że po raz kolejny będziemy oglądać: Nell Tiger Free, Lauren Ambrose, Toby’ego Kebbella oraz Ruperta Grinta.

„Servant” – sezon 2. – kiedy premiera?

Premiera nowych odcinków serialu „Servant” zapowiedziana jest na 15 stycznia 2021. W tym momencie nie jest pewne czy w dniu premiery na platformie streamingowej Apple TV+ zobaczymy trzy pierwsze odcinki, tak jak to miało miejscy w dniu premiery pierwszej serii, czy tylko pierwszy odcinek nowego sezonu. Wiadomo natomiast, że kolejne emitowane będą co tydzień. 

Czytaj także: Netflix kasuje kolejny serial po drugim sezonie. Którego tytułu już nie zobaczymy?