Zamknij
Otis zmieni wizerunek w 3. sezonie "Sex Education". Netflix pokazał galerię zdjęć
9 Zobacz galerię
fot. Sam Taylor/Netflix

"Sex Education" już wkrótce powróci z kolejnymi odcinkami, w których zobaczymy nowy image głównego bohatera. Netflix pokazał nowe zdjęcia promocyjne.

"Sex Education" to jeden z najpopularniejszych seriali z gatunku young adult ostatnich lat. Głośna produkcja Netflixa już wkrótce powróci z nowymi odcinkami, a my już teraz możemy przyjrzeć się głównym bohaterom. Jak się zmienili?

"Sex Education": nowe zdjęcia promujące 3. sezon [GALERIA]

W nadchodzącej serii powrócą dobrze znane nam twarze: Asa Butterfield jako Otis,  Gillian Anderson jako jego matka Jean Milburn, Emma Mackey w roli Maeve oraz Ncuti Gatwa jako Eric. Bohaterowie jednak nieco zmienią swój wygląd. Jak pokazują nowe zdjęcia promujące 3. sezon "Sex Education" (które znajdziecie w naszej galerii załączonej w górnej części artykułu), Maeve ponownie zmodyfikuje swoją fryzurę (jednak już nie tak diametralnie), zaś Otis... zapuści wąsy.

Nie zabraknie też nowych bohaterów. W liceum Moordale pojawi się nowa dyrektorka (a zarazem absolwentka rzeczonej szkoły), której marzy się przywrócenie dawnego blichtru placówce. To rzecz jasna wyjaśnia, dlaczego główni bohaterowie nosić będą mundurki. Na szkolnych korytarzach powitamy również niebinarnego ucznia, w którego wcieli się Dua Saleh, a także poznamy brata pana Groffa, którego zagra Jason Isaacs, znany z roli Lucjusza Malfoya w serii o Harrym Potterze.

"Sex Education" 3. sezon: kiedy premiera?

Premiera 3. sezonu "Sex Education" zapowiedziana została na 17 września 2021 roku. Tego dnia wszystkie odcinki znajdą się w bibliotece Netflixa.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Netflix