Zamknij

"Sex Education", 3. sezon: co wiemy o nowych odcinkach? [zwiastun, premiera, fabuła]

04.03.2021 15:46
"Sex Education", 3. sezon: co wiemy o nowych odcinkach? [zwiastun, premiera, fabuła]
fot. Sam Taylor/ materiały prasowe Netflix

"Sex Education" powróci na Netflix z 3. sezonem. Co już wiemy o nowych odcinkach? Jak wygląda obsada 3. sezonu "Sex Education" i kiedy odbędzie się premiera? W niniejszym artykule znajdziecie wszystkie dostępne informacje o 3. sezonie "Sex Education".

"Sex Education" to jeden z najpopularniejszych seriali Netflixa. Produkcja cieszy się uznaniem widzów i powróci do nas z kolejnym sezonem. Co już wiemy o 3. sezonie serialu "Sex Education"? Jak wygląda obsada? O czym opowie fabuła? Kiedy odbędzie się premiera 3. sezonu "Sex Education? Poniżej znajdziecie wszystkie dostępne informacje.

Uwaga! Artykuł zawiera wszystkie DOTYCHCZAS dostępne informacje o 3. sezonie "Sex Education". Jego treść będzie na bieżąco aktualizowana.

"Sex Education" 3. sezon - obsada

W 3. sezonie "Sex Education" powrócą: Asa Butterfield jako Otis, Gillian Anderson jako Jean Milburn, Emma Mackey jako Maeve, Ncuti Gatwa jako Eric, Connor Swindells jako Adam, Aimee Lou Wood jako Aimee, a także George Robinson jako Isaac i Alistair Petrie jako Michael Groff.

Do obsady dołączyli również: Jemima Kirke (znana z serialu HBO "Dziewczyny"), która wcieli się w absolwentkę liceum Moordale, obejmującą stanowisko dyrektorki, Dua Saleh w roli niebinarnego ucznia oraz Jason Isaacs (znany z roli Lucjusza Malfoya w "Harry Potterze"), którego poznamy jako Petera - starszego brata pana Groffa.

"Sex Education" 3. sezon - fabuła

Zgodnie z informacjami udzielonymi przez odtwórcę głównej roli, w 3. sezonie "Sex Education" czeka nas lekki przeskok czasowy. Od finału 2. serii, kiedy to Otis wyznał miłość Meave, lecz Isaac skasował wiadomość, minie jakiś (bliżej nieokreślony) czas. W liceum Moordale pojawi się nowa dyrektorka, która zajmie miejsca pana Groffa i postanowi przywrócić szkole dawny splendor. Ojciec Adama przeprowadzi się zaś do swojego bezczelnego starszego brata.

"Sex Education" 3. sezon - zwiastun

Na obecną chwilę nie udostępniono zwiastuna 3. sezonu serialu "Sex Education"

"Sex Education" 3. sezon - kiedy premiera na Netflix?

Data premiery 3. sezonu serialu "Sex Education" nie jest obecnie znana. Spekuluje się jednak, że nowe odcinki pojawią się w bibliotece Netflixa w drugiej połowie 2021 roku