Zamknij
"Sex Education": Gillian Anderson zachwyca na nowych fotkach z 3. sezonu [ZDJĘCIA]
19 Zobacz galerię
fot. Sam Taylor/Netflix

3. sezon "Sex Education" za pasem, a Netflix nie zwalnia i co rusz podsyca naszą ciekawość. W sieci ukazały się właśnie kolejne zdjęcia promocyjne, które zdradzają co nieco z fabuły.

"Sex Education" powróci z nowymi odcinkami już za niespełna tydzień. Netflix tymczasem odsłania kolejne karty i zapowiada nowe wątki, których przedsmak widzimy na kolejnych zdjęciach promocyjnych.

"Sex Education 3": nowe zdjęcia zapowiadają kolejne wątki

Co wydarzy się w 3. sezonie "Sex Education"? Naszych bohaterów powitamy w nowym roku szkolnym, który przyniesie wiele zmian. W liceum Moordale zawita nowa dyrektorka, która postanowi przywrócić szkole dawny blichtr. Uczniowie odziani zostaną w mundurki i zapanują nowe zasady (oraz, jak sugeruje jedno z nowych zdjęć, surowe kary). 

Otis znajdzie sobie nową dziewczynę (i nieco zmieni image), Eric uzna, że jest gotowy na współżycie, Jean będzie mieć dziecko (musimy przyznać, że "ciężarna"  Gillian Anderson prezentuje się doprawdy wyśmienicie), zaś Aimee odkryje swoją wewnętrzną feministkę. Nie zabraknie też rzecz jasna dramatów miłosnych. Jackson przeżywać będzie zauroczenie, zaś skasowana wiadomość do Maeve ujrzy światło dzienne.

Twórcy zapowiadają też więcej pani Groff i pojawienie się brata jej męża, w którego wcielił się gwiazdor "Harry'ego Pottera" Jason Isaacs. W szkole zawita też niebinarny uczeń, a na scenę wkroczy zastępcza matka Elsie, przyrodniej siostry Maeve. Nowe zdjęcia promocyjne sugerują też, że może dojść do pewnych spięć na linii Jean-nowa pani dyrektor. Z niecierpliwością wyczekujemy tego starcia.

Nowe zdjęcia promujące 3. sezon "Sex Education" znajdziecie w naszej galerii, która widnieje w górnej części artykułu.

"Sex Education 3": kiedy premiera?

Nowe odcinki "Sex Education" zawitają w bibliotece Netflixa już 17 września 2021 roku. W rolach głównych powrócą Asa Butterfield jako Otis, Gillian Anderson jako Jean Milburn, Emma Mackey jako Maeve, Ncuti Gatwa jako Eric, Connor Swindells jako Adam, Aimee Lou Wood jako Aimee, a także George Robinson jako Isaac i Alistair Petrie jako Michael Groff.

Szeregi obsady zasilili zaś Jemima Kirke (znana z serialu HBO "Dziewczyny") jako Hope Haddon - nowa pani dyrektor, Dua Saleh w roli Cala - niebinarnego ucznia, wspomniany już Jason Isaacs jako Peter - starszy brat pana Groffa, a także Indra Ové, która wcieli się w Annę - matkę zastępczą Elsie.

RadioZET.pl/Netflix