Zamknij

Sex Education: Netflix opublikował zwiastun 2. sezonu

Roksana Orlicka
08.01.2020 15:09
Sex Education sezon 2 zwiastun
fot. Instagram/sexeducation

"Sex Education" wraca na Netflixa. 2. sezon popularnej brytyjskiej produkcji ukaże się jeszcze w styczniu 2020 roku. Pojawił się oficjalny zwiastun, ale także pierwsze informacje dotyczące fabuły. Poniżej zdradzamy, co trzeba wiedzieć o 2. sezonie "Sex Education".

"Sex Education", sezon 2. - oficjalny zwiastun i szczegóły premiery. Niektóre produkcje Netflixa zyskują międzynarodową sławę. I tak jest w przypadku brytyjskiego serialu "Sex Education". Już niedługo na platformie pojawi się wyczekiwany 2. sezon serialu "Sex Education". Podajemy oficjalny zwiastun i wszystkie szczegóły związane z datą emisji.

Sex Education, sezon 2: Oficjalny zwiastun i data premiery

"Sex Education" przedstawia historię brytyjskich nastolatków. Fabuła skupia się na przygodach Otisa, nieśmiałego ucznia liceum, którego mama jest terapeutką seksualną. Otis nawiązuje znajomość z Maeve, która namawia go do tego, by połączyć siły i udzielać płatnych porad rówieśnikom. Co się wydarzy w 2. sezonie "Sex Education"?

Zobacz także: Sex education 2 - kiedy premiera drugiego sezonu i gdzie oglądać? [ZWIASTUN] 

Otis, który nie ma żadnego doświadczenia w kwestiach damsko-męskich, będzie musiał odnaleźć się w związku z Olą. Chłopak będzie musiał zapanować nad swoim popędem seksualnym. Co dalej z jego przyjaźnią z Meave? Ich stosunki będą napięte. Co ciekawe, w szkole pojawią się nowe dzieciaki, które zaburzą dotychczasową hierarchię. Co jeszcze się wydarzy? Przekonamy się w najnowszych odcinkach.

Zagłosuj

Obejrzysz 2. sezon serialu "Sex Education"?

Liczba głosów:

Poniżej można zobaczyć oficjalny zwiastun 2. sezonu serialu "Sex Education".

Premiera serialu "Sex Education" jest zaplanowana na 17 stycznia.

Zobacz także: Netflix: Nowości na styczeń 2020. Pełna lista premier seriali i filmów

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

RadioZET.pl/RO