Zamknij

„Sex Education”: nowy zwiastun 3. sezonu. Co wydarzy się w nowych odcinkach? Kiedy premiera? [WIDEO]

07.09.2021 14:52
Sex Education - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Netflix

„Sex Education” zbliża się wielkimi krokami. Netflix opublikował właśnie nowy zwiastun swojego hitu. Co nowy zwiastun mówi nam o wydarzeniach z 3. sezonu? Kiedy premiera?

Sex Education” powraca. Netflix opublikował właśnie nowy zwiastun swojego serialowego hitu. Trailer 3. sezonu zapowiada szereg dramatycznych wydarzeń. Jesteście gotowi?

Z wcześniejszych informacji wynika, że w nowych odcinkach poznamy szereg nowych bohaterów, w tym nową dyrektorką szkoły, która będzie chciała „zrobić porządek” ze szkołą po decyzjach dyrektora Groffa, poprzez które Moordale okrzyknięto mianem „Sex Szkoły”. Czy z nowym zarządem u steru uda się ostudzić zapał i seksualne rządze uczniów? Czas pokaże. Na razie zapraszamy na gorąco zapowiedź 3. sezonu.

„Sex Education”, sezon 3 – zwiastun

W sieci pojawił się właśnie nowy zwiastun 3. sezonu. Materiał prezentuje się następująco:

„Sex Education”, sezon 3 – twórcy i obsada

3. sezon powstał pod okiem twórczyni seriali i showrunnerki Laurie Nunn. Do swoich ról powrócili zaś tacy aktorzy i aktorki jak: Asa Butterfield, Gillian Anderson, Emma Mackey, Ncuti Gatwa, Connor Swindells, Aimee Lou Wood, George Robinson i Alistair Petrie.

W nowym sezonie dostaniemy też całkiem pokaźnego zestawu nowych postaci. Wśród nowych nabytków serii znaleźli się m.in. Jemima Kirke, Dua Saleh, czy Jason Isaacs, najlepiej znany z roli Lucjusza Malfoya w serii filmów o przygodach Harry’ego Pottera.

„Sex Education”, sezon 3 – kiedy premiera?

Premiera nowego sezonu zapowiedziana jest na 17 września. Tego dnia na platformie Netflix zadebiutuje wszystkich osiem odcinków serialu.

Czytaj także:  "The Crown": Elizabeth Debicki zachwyca jako księżna Diana na nowych zdjęciach z planu [FOTO]

RadioZET.pl/materiały prasowe Netflix/YouTube