Zamknij
Sex Education - kadr z serialu
12 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Netflix

„Sex Education” powraca. 3. sezon hitu Netflixa zbliża się wielkimi krokami. W ramach promocji obrazu w sieci pojawiła się seria pięknych, kwiecistych plakatów. Kogo możemy zobaczyć na nowych materiałach? I kiedy premiera?

Sex Education” to jeden z największych hitów serialowych platformy streamingowej Netflix. Serial z udziałem Gillian Anderson i Asy Butterfielda emitowany jest od, a już w najbliższych tygodniach zobaczymy nową, 3. odsłonę serialu. Właśnie opublikowane nowe plakaty. Jak wyglądają bohaterowie nowej serii? Przekonajcie się oglądając naszą galerię.

„Sex Education”, sezon 3 – piękna galeria postaci

Nowe plakaty, które w pełnej okazałości można oglądać w galerii na górze artykułu, prezentują się doskonale. Każdy bohater to strona z kwiecistego zielnika

„Sex Education”, sezon 3 – twórcy i obsada

Serial wciąż powstaje pod okiem scenarzystki i shorwunnerki Laurie Nunn. W nowych odcinkach zobaczymy powracające i nowe gwiazdy. W 3. Sezonie zobaczymy więc takich aktorów i aktorki jak: Gillian Anderson, Asa Butterfield, Emma Mackey, Ncuti Gatwa, Connor Swindells, Aimee Lou Wood, Kedar Williams-Stirling czy Patricia Allison.

Obok nich w nowej serii pojawi się też cała plejada nowych aktorów, na czele z Jemimą Kirke, Jasonem Isaacsem czy Dua Saleh,.

„Sex Education”, sezon 3 – kiedy premiera?

Premiera nowych odcinków serialu przewidziana jest na 17 września.

Czytaj także:  "Impeachment: American Crime Story": Kto ujawnił romans Clintona i Lewinsky? [NOWY ZWIASTUN]

RadioZET.pl/materiały prasowe Netflix/Instagram