Zamknij

"Sex, Love & goop": Gwyneth Paltrow porozmawia o seksie. Krytykowane show Netflixa powraca [WIDEO]

22.09.2021 14:00
Gwyneth Paltrow i goop o seksie
fot. materiały prasowe Netflix

"Sex, Love & goop" to nowa seria Gwyneth Paltrow stworzona dla Netflix, będąca pokłosiem "Goop Lab". Tym razem aktorka skupi się na rozmowach o seksie.

"Sex, Love and goop" już niebawem trafi na Netflix. To kolejna seria serwisu sygnowana nazwiskiem Gwyneth Paltrow - oscarowej aktorki, która postanowiła zostać bizneswoman i stworzyła własną markę o nazwie Goop (tak, to ta, która wypuściła na rynek świeczkę o zapachu waginy). Pierwszy związany z nią projekt - program "Gwyneth Paltrow i życie w stylu goop" - był ostro krytykowany przez lekarzy i naukowców, którzy zarzucali mu powielanie szkodliwych informacji i pseudomedycznych bzdur. Nie zniechęciło to jednak ani autorki pomysłu, ani Netflixa. Paltrow powraca z programem "Sex, love and goop".

CZYTAJ WIĘCEJ:  Lekarze ostrzegają przed programem Gwyneth Paltrow na Netfliksie

"Sex, love and goop": Gwyneth Paltrow bierze się za temat seksu [WIDEO]

Gwyneth Paltrow wraz ze swoją ekipą z Goop przygotowała nową serię. "Sex, Love & goop" skupi się na odważnych parach, które z pomocą ekspertów będą uczyły się nowych metod ożywienia związku i pogłębiania intymności oraz osiągania większej przyjemności z seksu. Netflix ogłosił datę premiery i zaprezentował króciutką zapowiedź programu:

"Sex, Love and goop" - Kiedy premiera na Netflix?

Nowy program Gwyneth Paltrow będzie składał się z sześciu 30-minutowych odcinków. "Sex, Love & goop" zadebiutuje na Netflix 21 października 2021 roku.

RadioZET.pl/Netflix