Zamknij

Sexify: nowy polski serial Netflixa. "Ma być rewolucją w życiu erotycznym"

Maciej Friedrich
09.03.2020 11:50
Sexify: nowy polski serial Netflixa. "Ma być rewolucją w życiu erotycznym"
fot. materiały prasowe/ Netflix/ Akson Studio

Akson Studio zapowiedziało nowy polski serial oryginalny, który będziemy mogli obejrzeć na platformie Netflix. "Sexify" ma być odważną produkcją, która poruszy temat życia erotycznego młodych kobiet. Kiedy będziemy mogli zobaczyć pierwszy odcinek?

Netflix to jedna z największych światowych platform oferujących oglądania filmów i seriali online, która cieszy się w Polsce ogromną popularnością. Nic dziwnego, że zdecydowano się na produkcję oryginalnych polskich produkcji, które można zobaczyć pod szyldem Netflixa. Po świetnie przyjętym "1983" przyszedł czas na nową produkcję.

Netflix ogłosił kolejny polski serial oryginalny. "Sexify" ma pojawić się na platformie w 2020 roku. W rolach głównych zobaczymy Aleksandrę Skrabę ("Orzeł. Ostatni patrol"), Marię Sobocińską ("Pan T.", "Wołyń") i Sandra Drzymalska ("Psy 3. W imię zasad").

 Ile kosztuje Netflix? CENA za rok, miesięcznie, na 2 osoby, na 1 osobę w 2020 roku

Sexify: nowy polski serial Netflixa. Poruszy wątki erotyczne

"Sexify" opowie o trzech studentkach, które biorą udział w konkursie na start-up. Przyjaciółki planują uruchomienie projektu, który ma być rewolucją w życiu seksualnym. Aby spełnić swoje marzenie, będą musiały same zgłębić tajniki świata seksu, jednocześnie dowiadując się wiele o sobie samych. Nowa produkcja Netflixa ma być komediodramatem, który nie będzie bał się tematów tabu i opowie o życiu młodych dziewczyn.

- Jesteśmy niezmiernie podekscytowani, mogąc ogłosić powstanie trzeciego polskiego serialu oryginalnego - "Sexify". W Polsce brakowało produkcji o życiu młodych ludzi, a "Sexify" jest tym bardziej wyjątkowe, że w niezwykle swobodny, a zarazem bardzo prawdziwy sposób pokazuje życie współczesnych kobiet, także to erotyczne. Cieszymy się, że wraz z Akson Studio i wspaniałym, pełnym pasji i talentu zespołem zekranizujemy tę świeżą, zabawną, a zarazem prowokującą historię - zdradza Monica Alexander, menedżerka ds. treści oryginalnych Netflix.

Za scenariusz "Sexify" odpowiadają Kalina Alabrudzińska i Piotr Domalewski, którzy zostali także reżyserami produkcji.

http://www.netflix.com/sexify

Zagłosuj

Planujesz obejrzeć "Sexify"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF