Zamknij

„Sexify“: pierwsze zdjęcie z planu 2. sezonu hitu Netflixa [ZDJĘCIE]

25.10.2021 13:11
Sexify - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Netflix

„Sexify“ – oficjalnie ruszyły prace na planie 2. sezonu hitu Netflixa. Członkowie obsady podzielili się pierwszą fotografią z nowej serii. Kiedy premiera?

Sexify” powraca. Nowy sezon światowego hitu Netflixa w reżyserii Piotra Domalewskiego i Kaliny Alabrudzińskiej zbliża się wielkimi krokami. Właśnie w sieci pojawiła się pierwsza fotografia z planu 2. sezonu produkcji o trzech studentkach, które postanawiają stworzyć rewolucyjną aplikację.

„Sexify” – zdjęcie z planu 2. sezonu

Na koncie Instagram Akson Studio, producenta serialu oraz oficjalnym koncie Netflixa Polska pojawiła się właśnie fotografia przedstawiająca trzy główne aktorki serialu na planie nowych odcinków. Sandra Drzymalska, Maria Sobocińska i Aleksandra Skraba oraz reszta ekipy już znajdują się na planie nowych odcinków.

„Sexify” – rozmowa z gwiazdami i twórcami serialu

W tym miejscu chcieliśmy przypomnieć także rozmowę wideo z twórcami serialu:

„Sexify”, sezon 2 – kiedy premiera?

Prace na planie właśnie się zaczęły i jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, premiera nowych odcinków przewidziana jest na I połowę 2022 roku. Nowa seria składać się będzie z 8 odcinków. Netflix zwykle wypuszcza nowe serie swoich seriali w rok od poprzedzającego go sezonu. W tym wypadku możemy spodziewać się, że jeśli wiatry będą pomyślne, nowe odcinki dostaniemy w kwietniu/maju. Na razie jednak nie jest to oficjalna informacja.

Czytaj także:  Seriale podobne do "Sexify". TOP 7 tytułów, które warto obejrzeć [LISTA]

RadioZET.pl/informacje prasowe Netflix/Instagram