Zamknij

"Sexify", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie 2. sezon? [DATA]

14.07.2021 10:00
Sexify
fot. Krzysztof Wiktor/Netflix

Czy będzie 2. sezon serialu "Sexify" na Netflixie? Serial jest hitem i wiele osób już teraz zastanawia się, czy polska produkcja doczeka się kontynuacji. Szczegóły dotyczące tego, kiedy 2. sezon serialu "Sexify" pojawi się na Netflixie, można znaleźć poniżej.

"Sexify" na  Netflix, sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków serialu? Czy w ogóle powstanie kolejny sezon produkcji? Odpowiadamy na najczęstsze pytania osób, którym serial Netflixa przypadł do gustu. Czy będzie 2. sezon serialu "Sexify"? Zdradzamy, co wiemy.

Zobacz także:  "Cień i kość", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon? [DATA]

"Sexify", sezon 2 - czy będzie drugi sezon serialu Netflixie?

"Sexify" to obecnie jeden z najpopularniejszych seriali. Miał premierę 28 kwietnia 2021 roku. Akcja rozgrywa się w Polsce. Serial przedstawia losy trzech przyjaciółek, które mają zamiar wygrać szkolny konkurs, a jednocześnie odmienić życie seksualne Polaków. Zanim uda im się to osiągnąć, będą musiały same nabrać doświadczenia w tym temacie.

W serialu "Sexify" występują: Aleksandra Skraba, Maria Sobocińska, Sandra Drzymalska, Małgorzata Foremniak, Cezary Pazura i Bartosz Gelner.

1. sezon serialu "Sexify" składa się z 8. epizodów. Fani produkcji zastanawiają się, czy serial doczeka się kontynuacji. Mamy dobrą wiadomość - będzie 2. sezon serialu "Sexify".

"Sexify", sezon 2: kiedy premiera? [DATA]

Netflix potwierdza, że "Sexify" doczeka się 2. sezonu. Nowy sezon będzie liczył 8 odcinków, premiera w serwisie Netflix zaplanowana jest na 2022 rok. Jak tylko pojawią się informacje na ten temat, to podamy je w artykule, który będzie aktualizowany na bieżąco.

Zobacz także:  "Mare of Easttown", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon? [DATA]

RadioZET.pl