Zamknij

"She-Hulk": jak będzie wyglądać przeciwniczka nowej bohaterki Marvela? [ZDJĘCIE]

01.10.2021 13:51
Jameela Jamil
fot. ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Jameela Jamil wystąpi w serialu Marvela "She-Hulk" jako Titania. Aktorka zaprezentowała, jak będzie wyglądać jako przeciwniczka nowej superbohaterki.

Jednym z nadchodzących seriali Marvel Studios, ukazujących się na platformie Disney+, będzie "She-Hulk". Tytułowa bohaterka zmierzy się z kilkoma postaciami znanymi z komiksów Marvela. W jedną z przeciwniczek wcieli się Jameela Jamil, która zaprezentowała fotografię, prezentującą jej nową fryzurę.

"She-Hulk": Jameela Jamil jako Titania z nowego serialu Marvela 

W 2021 roku wystartowały produkcje MCU w odcinkach. Seriale "WandaVision", "The Falcon and the Winter Soldier" oraz "Loki" podbiły serca widzów. Niebawem zadebiutuje kolejny tytuł - "Hawkeye".

W długiej kolejce stoją jednak kolejne produkcje Marvela. Wśród nich znajduje się "She-Hulk". W tytułową postać wcieli się Tatiana Maslany. Wraz z nią w obsadzie jest Jameela Jamil, która zagra Titanię. Na Twitterze aktorki pojawiła się fotografia, prezentująca nową fryzurę i kolor włosów Jamil.

Czytelnicy komiksów Marvela zapewne dostrzegą, że gwiazda pofarbowała włosy na pomarańczowo. Właśnie tego koloru jest fryzura Titanii. Antagonistka została stworzona przez Jima Shootera i Mike'a Zecka. Zadebiutowała w 3. numerze słynnego crossoveru z 1984 roku "Marvel Super Heroes Secret Wars", w którym najsłynniejszy superbohaterowie i złoczyńcy zostali przeniesieni na obcą planetę, by stoczyć ze sobą pojedynek. Mary MacPherran i Marsha Rosenberg zostały przeniesione wraz z częścią swojego miasta na planetę Battleworld, gdzie znalazł je Doctor Doom. Przeciwnik Fantastic Four wyposażył obie kobiety w nadludzkie moce w zamian za dołączenie do jego drużyny. W ten sposób Mary została supersilną i wytrzymała Titanią, a Marsha zmieniającą swoje ciało w magmę Volcaną. Z czasem Titania została jedną z głównych przeciwniczek She-Hulk.

W pozostałych rolach w nadchodzącym serialu Marvela wystąpią Mark Ruffalo i Tim Roth. Aktorzy powrócą do swoich ról - Burce'a Bannera/Hulka i Emila Blonsky'ego/Abominationa. W obsadzie znaleźli się również Josh Segarra, Ginger Gonzaga oraz Renée Elise Goldsberry.

"She-Hulk": kiedy premiera serialu Marvela na Disney+?

Na razie twórcy nie zdradzili, kiedy dokładnie zobaczymy pierwszy odcinek "She-Hulk". Wiadomo jedynie, że produkcja trafi na Disney+ w roku 2022. Na razie usługa nie jest dostępna w Polsce.

RadioZET.pl/Twitter/CBR