Zamknij

"She-Hulk" - do obsady serialu Marvela dołączył aktor z "Arrow". W kogo się wcieli?

22.07.2021 12:52
Arrow - Stephen Amell - kadr z serialu DC
fot. The CW/materiały prasowe

Do obsady serialu "She-Hulk" dołączył Josh Segarra znany z serialu The CW "Arrow". Kogo zagra w nadchodzącej produkcji Marvel Studios?

W "She-Hulk" wystąpi Josh Segarra, który pojawił się w serialu "Arrow". Kogo w produkcji Marvela zagra aktor wcielający się w Adriana Chase'a/Prometheusa w serialu na podstawie komiksów DC?

"She-Hulk" - Josh Segarra z "Arrow" w obsadzie serialu Marvela

Za nami "WandaVison", "The Falcon and the Winter Soldier" i "Loki", ale nie oznacza to, że Marvel Studios powiedziało ostatnie słowo w kwestii seriali Disney+. Na horyzoncie widać wiele nowych tytułów, w tym "She-Hulk".

Jak podaje Deadline, Josh Segarra, który grał złoczyńcę w produkcji DC, wystąpi w bliżej nieokreślonej roli w nadchodzącej produkcji MCU. Informacja na temat angażu aktora nie została oficjalnie potwierdzona przez twórców serialu, ale według źródła udział Segarry w "She-Hulk" jest rzeczą pewną. Niewykluczone, że podobnie jak w "Arrow", aktor wcieli się w czarny charakter. W serialu The CW grał bowiem prokuratora okręgowego Star City, który potajemnie działał jako złowieszczy Prometheus.

Role Segarry nie ograniczają się jedynie do "Arrow". Aktor grał w takich produkcjach jak "AJ and the Queen", "Orange is the New Black" czy "Sirens". Segarra dołączył do odtwórczyni tytułowej roli - Tatiany Maslany. W obsadzie widnieją również Ginger Gonzaga, która zagra przyjaciółkę głównej bohaterki oraz Renée Elise Goldsberry, wcielająca się w tajemniczą postać znaną jako Amelia. Według najnowszych informacji w "She-Hulk" zobaczymy też znaną z komiksów Marvela Titanię, którą zagra Jameela Jamil.

"She-Hulk" - kiedy premiera serialu Marvela?

Na razie produkcja jest owiana tajemnicą. Potwierdzono jednak, że w serialu zobaczymy powrót Abominationa - przeciwnika Hulka z solowego filmu z 2008 roku, w którego wcielał się Tim Roth. Złoczyńca powróci też w nadchodzącym filmie "Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni", o czym świadczy jeden ze zwiastunów produkcji. Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie zadebiutuje "She-Hulk". Serial ma trafić na platformę Disney+ w roku 2022.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/Deadline