Zamknij

Gwiazda "Hamiltona" dołączyła do obsady serialu Marvela. W kogo się wcieli?

Sergiusz Kurczuk
09.04.2021 14:04
Renée Elise Goldsberry
fot. ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Do obsady serialu "She-Hulk" dołączyła Renée Elise Goldsberry - aktorka znana między innymi z musicalu "Hamilton". Kogo zagra w produkcji Marvela?

Marvel Studios ma w planach kolejne seriale, które trafią na platformę Disney+. Jednym z nich jest "She-Hulk". W nadchodzącej produkcji zobaczymy jedną z gwiazd musicalu "Hamilton". Kogo zagra Renée Elise Goldsberry?

"She-Hulk" - Renée Elise Goldsberry w obsadzie serialu Marvela

Pandemia nie odpuszcza, a fani Marvela nadal czekają na kolejne filmy o superbohaterach. Pocieszeniem są jednak seriale, które trafiły na platformę Disney+. "WandaVision" oraz "The Falcon and the Winter Soldier" to jedynie początek. Na horyzoncie jest masa innych produkcji o postaciach znanych z komiksów Marvela.

Jedną z nich jest She-Hulk - zielona, supersilna prawniczka i kuzynka Hulka w jednej osobie. Jak podaje Deadline, twórcy serialu o jej przygodach zaangażowali do obsady kolejną aktorkę. Mowa o Renée Elise Goldsberry, która w ostatnim czasie pokazała swój talent w musicalu "Hamilton". Według najnowszych informacji artystka wcieli się w postać o imieniu Amelia. Nie zdradzono żadnych szczegółów fabularnych i jedynym tropem jest komiksowa bohaterka Amelia Hopkins - uczennica Midtown High School.

Goldsberry dołączyła do Tatiany Maslany, która wcieli się w tytułową superbohaterkę i Ginger Gonzagi, grającej jej najlepszą przyjaciółkę. Na razie nie zdradzono personaliów tej drugiej postaci. Niewykluczone, że chodzi o superbohaterkę Hellcat, znaną też jako Patsy Walker, która była bardzo zżyta z komiksową Jennifer Walters. W nadchodzącym serialu pojawią się też dobrze znane twarze z filmów Marvela, między innymi Mark Ruffalo i Tim Roth, którzy powrócą do ról Hulka i Abominationa.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku

"She-Hulk" - kiedy premiera na Disney+?

Za nadchodzącą produkcję odpowie Jessica Gao. Serial "She-Hulk" na razie nie dostał oficjalnej daty premiery, ale prawdopodobnie trafi na platformę Disney+ w 2022 roku. Serwis jest wciąż niedostępny w Polsce.

RadioZET.pl/Deadline
Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET