Zamknij

"Siły Kosmiczne". Będzie 2. sezon serialu Netflixa. Jest pierwsze zdjęcie z planu

01.06.2021 16:05
Siły Kosmiczne
fot. Aaron Epstein/Netflix

"Siły Kosmiczne" doczekają się kontynuacji. Produkcja, w której główną rolę gra Steve Carell, nie ma jeszcze wyznaczonej daty premiery, ale pojawiło się pierwsze zdjęcie z planu. Czego możemy się spodziewać?

"Siły Kosmiczne". Będzie 2. sezon serialu Netflixa. To dobra wiadomość dla wszystkich, którym ta produkcja przypadła do gustu. Co już wiadomo o 2. sezonie "Sił Kosmicznych" i czego się spodziewać? Zdradzamy poniżej i podajemy pierwsze zdjęcie z planu.

Zobacz także:  "Ragnarok", sezon 3 - czy będzie trzeci sezon serialu na Netflixie? [DATA]

"Siły Kosmiczne". Będzie 2. sezon serialu Netflixa. Jest pierwsze zdjęcie z planu

"Siły Kosmiczne" to serial Netflixa, który przedstawia losy zasłużonego pilota oraz generała najwyższego stopnia. Mark bardzo chciał objąć dowodzenie nad Siłami Powietrznymi USA, jednak został szefem Sił Kosmicznych. Razem z rodziną przeprowadza się do Kolorado, gdzie znajduje się baza. Szybko okazuje się, że czekają go nietypowe zadania, a sama praca wpłynie też na jego rodzinę.

Netflix potwierdza, że powstanie 2. sezon serialu. Co więcej, prace na planie produkcji już się rozpoczęły. Jedna z aktorek, Tawny Newsome, podzieliła się pierwszym kadrem z planu.

Na ten moment nie są znane jednak żadne szczegóły. Nie jest pewne, o czym opowiedzą nowe odcinki.

"Siły Kosmiczne": kiedy premiera 2. sezonu serialu?

2. sezon "Sił Kosmicznych" nie ma jeszcze wyznaczonej daty premiery. W obsadzie powrócą najpewniej: Steve Carell, John Malkovich, Ben Schwartz, Lisa Kudrow czy Tawny Newsome.

Zobacz także:  Charlie Hanson wyrzucony z "After Life" Netflixa. Gwiazdor serialu "zszokowany i zbulwersowany"

RadioZET.pl