Zamknij

Siły kosmiczne: pojawiła się oficjalna zapowiedź serialu Netflixa z gwiazdorską obsadą

Roksana Orlicka
20.05.2020 12:39
Siły kosmiczne pojawił się oficjalny zwiastun nowego serialu Netflixa
fot. Materiały prasowe Netflix

"Siły kosmiczne" to serial, który już niedługo pojawi się na Netflixie. Wszystko wskazuje, że będzie to kolejny hit platformy. W rolach głównych Steve Carell i John Malkovich. Już teraz można zobaczyć oficjalny zwiastun serialu.

Siły kosmiczne: pojawiła się oficjalna zapowiedź serialu Netflixa z gwiazdorską obsadą. Premiera nowej produkcji Netflixa odbędzie się jeszcze w tym miesiącu. Za "Siły kosmiczne" są odpowiedzialni twórcy amerykańskiego serialu "The Office".

Serial "Siły kosmiczne" przedstawia historię zasłużonego pilota i jego rodziny oraz współpracowników. Kiedy premiera serialu? Kto jeszcze w nim występuje i czego się spodziewać? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: Wielka: nowy głośny serial HBO z gwiazdorską obsadą. O czym jest? 

Siły kosmiczne: Steve Carell i John Malkovich w serialu Netflixa

"Siły kosmiczne" to serial Netflixa, w którym zobaczymy największe gwiazdy kina i telewizji. W rolach głównych występują Steve Carell, John Malkovich czy Lisa Kudrow. W obsadzie znaleźli się także: Diana Silvers, Tawny Newsome, Ben Schwartz, Jimmy O. Yang, Noah Emmerich, Alex Sparrow czy Don Lake.

Serial "Siły kosmiczne" przedstawia historię Marka R. Nairda, zasłużonego pilota i uznanego generała. Mężczyzna marzy o tym, by objąć dowodzenie nad Siłami Powietrznymi USA. Ostatecznie udaje mu się stanąć na czele Sił Kosmicznych, czyli nowego szóstego rodzaju armii. Mark podchodzi do tego pomysłu z dystansem, jednak ostatecznie przeprowadza się z rodziną do Kolorado, by podjąć pracę w odległej bazie. 

Mark i jego pracownicy wykonują zadania zlecone przez Biały Dom. Poniżej można zobaczyć oficjalny zwiastun serialu "Siły kosmiczne".

Premiera serialu "Siły kosmiczne" jest zaplanowana na 29 maja 2020 roku.

Zobacz także: Przyjaciele: wiemy, kiedy pojawi specjalny odcinek serialu na HBO Max 

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZET.pl/Materiały prasowe/RO