Zamknij

„Simpsonowie” punktują wszystkie grzechy Trumpa podczas 4-letniej kadencji

14.10.2020 17:45
„Simpsonowie” punktują wszystkie grzechy Trumpa podczas 4-letniej kadencji
fot. Everett Collection/East News

„Simpsonowie” to popularny amerykański serial animowany, emitowany nieprzerwanie od … . Twórcy animacji wielokrotnie wyśmiewali się z osób publicznych, czy bieżących wydarzeń, a kilkakrotnie nawet udało im się… przewidzieć przyszłość. W najnowszym klipie promoycjnym bohaterowie wyliczają grzechy Donalda Trumpa.

„Simpsonowie” od początku swojej emisji w 1989 roku, co roku prezentują specjalny odcinek z okazji święta Halloween. W tym roku w ramach „Treehouse of Horror XXXI” przedstawili klip, mający zachęcić Amerykanów do głosowania. Czy w zasadzie do nie-głosowania na obecnie urzędującego prezydenta Donalda Trumpa. Sprawdźcie, w jakim stylu to zrobili.

„Simpsonowie” – Homer nie zagłosuje na Trumpa. Oto powody

W sieci zadebiutował właśnie kilkominutowy klip, w którym Homer Simpson stoi w budce wyborczej, zastanawiając się na kogo zagłosować w najbliższych wyborach prezydenckich. Wtem to niezdecydowanego mężczyzny dołącza Lisa, która w maseczce zaczyna wymieniać wszystkie grzechy, dokonane podczas prezydentury Donalda Trumpa.

Lista jest iście imponująca i obok powodów błahych i humorystycznych, zawiera także wiele celnych i trafnych wypunktowań. Materiał już zebrał wiele przychylnych komentarzy, a twórcy animacji mają nadzieję, że emisja odcinka na antenie kanału Fox, który uważany jest zwykle za pro-trumpowski, może wpłynąć pozytywnie na wynik najbliższych wyborów prezydenckich, przypominając ludziom o wszystkich nieodpowiedzialnych czynach poczynionych przez Trumpa.

Dość powiedzieć, że klip kończy się zwrotem wprost do widza:  „Z kogo będziecie się teraz śmiać, komicy?”, który sugeruje, że Home oddał głos na kontrkandydata Trumpa, czyli Joe Bidena.

Czytaj także:  Baby Yoda i Mando powracają w nowej zapowiedzi 2. sezonu "The Mandalorian". Kiedy premiera?