Zamknij

"Sky Rojo 2" z oficjalnym zwiastunem! Kiedy premiera nowych odcinków? [WIDEO]

23.06.2021 16:32
"Sky Rojo 2" z oficjalnym zwiastunem! Kiedy premiera nowych odcinków? [WIDEO]
fot. TAMARA ARRANZ/ materiały prasowe Netflix

"Sky Rojo" ponownie zmierza na ekrany. Już za kilka tygodni poznamy dalsze losy głównych bohaterek, a tymczasem Netflix pokazał pierwszy oficjalny zwiastun. Co zobaczymy w nowych odicnkach?

"Sky Rojo" to stosunkowo nowy serial Netflixa od twórców słynnego "Domu z papieru". Produkcja już wkrótce doczeka się kontynuacji, a w sieci pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun.

"Sky Rojo 2" - zwiastun nowych odcinków

W 2. sezonie "Sky Rojo" wciąż będziemy śledzić desperacką walkę o wolność (i życie) Coral, Wendy i Giny. Dziewczyny znów połączą siły, a dotychczasowi myśliwi staną się zwierzyną łowną. Czy Moisés i Christian wyjdą z tego cali? Przekonamy się.

"Sky Rojo 2" - kiedy premiera na Netflix?

Twórcami serialu są Álex Pina i Esther Martínez Lobato, którym zawdzięczamy inną hiszpańską produkcję - "La Casa De Papel". Choć dziewczyny ze "Sky Rojo" nie powtórzyły spektakularnego sukcesu Profesora i jego ekipy, serial cieszy się sporą popularnością i wielu widzów czeka na ciąg dalszy. Oczekiwanie już wkrótce dobiegnie końca, bowiem "Sky Rojo 2" zadebiutuje na Netflixie już 23 lipca 2021 roku.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Netflix