Zamknij

"Snowpiercer" - zobacz rozpędzony zwiastun 2. sezonu

12.01.2021 15:34
Snowpiercer - sezon 2 - zwiastun
fot. Justina Mintz/TNT/Netflix/Kobal/Shutterstock

"Snowpiercer" wraca z 2. sezonem. W najnowszej rozpędzonej zapowiedzi możemy jeszcze bliżej przyjrzeć się postaci Seana Beana, która pojawiła się w finałowej scenie 1. sezonu. Co zdradza nam nowy materiał promocyjny? Przekonajmy się. 

"Snowpiercer" stacji TNT, emitowany na świecie, dzięki platformie streamingowej Netflix to serialowa adaptacja powieści graficznej duetu Jacques Lob i Jean-Marc Rochette. Historia przedstawiona w serialu przypomina także wydarzenia z głośnej adaptacji filmowej z 2013 roku, z udziałem Chrisa Evansa i Tildy Swinton. Pierwszy sezon cieszył się sporą popularnością, więc zamówiono kolejne odcinki. Teraz możemy zobaczyć, co twórcy przygotowali dla widzów po wybychowym i dramatycznym finale.

"Snowpiercer", sezon 2 - zwiastun

W sieci zadebiutował właśnie nowy zwiastun 2. sezonu serialu "Snowpiercer". Materiał prezentuje się następująco:

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

"Snowpiercer", sezon 2 - Sean Bean wsiada na pokład

Największym wabikiem 2. sezonu popularnego serialu będzie pojawienie się postaci granej przez Seana Beana. Aktor słynie bowiem z grania postaci, które dość szybko umierają na ekranie, więc jego nagłe pojawienie się w finałowym odcinku 1. serii, na dodatek jako bohatera, który "powstał z martwych", po tym jak uznano go za nieżywego, jest miłym smaczkiem dla wszystkich fanów aktora. Nowy materiał zapowiada zaś, że pojawienie się Beana nieźle namiesza w serialowym świecie.

"Snowpiercer", sezon 2 - kiedy premiera?

2. sezon zadebiutuje na platformie Netflix już 26 stycznia.

Czytaj także: Największe hity Netflix na 2021. Na jakie produkcje warto czekać? Sprawdziliśmy.