Zamknij

Song Yoo-jung nie żyje. Zagadkowa śmierć 26-letniej aktorki

25.01.2021 15:05
Song Yoo-jung nie żyje
fot. Shutterstock.com

Song Yoo-jung nie żyje, znana południowokoreańska aktorka i modelka znana z popularnych seriali, zmarła w wieku 26 lat w tajemniczych okolicznościach. O śmierci gwiazdy poinformowała agencja, z którą współpracowała.

Soo Yoo-jung nie żyje. Tajemnicza śmierć 26-letniej aktorki

Song Yoo-jung nie żyje. W wieku zaledwie 26 lat zmarła popularna południowokoreańska aktorka, modelka znana z popularnych azjatyckich serialach. O śmierci O śmierci gwiazdy poinformował dziennik "South China Morning Post", w oświadczeniu niezwykle smutną informację potwierdziła agencja Sublime Artist Agency, która współpracowała z Song.

Jak informują media, ojciec aktorki zaniepokojony brakiem możliwości skontaktowania się z Yoo-jung zawiadomił policję. Funkcjonariusze postanowili udać się do jej mieszkania, gdzie odnaleźli zwłoki 26-latki. Policja nie znalazła na ciele żadnych śladów, które mogłyby sugerować zabójstwo. Pojawiły się medialne spekulacje dotyczące samobójstwa poprzez przedawkowanie środków uspokajających, ale znikały tak szybko, jak się pojawiały. Do tej pory nie podano oficjalnej informacji dotyczącej przyczyny śmierci gwiazdy.

ZOBACZ TAKŻE: Mira Furlan nie żyje. Gwiazda „Zagubionych” i „Babilon 5” miała 65 lat

Song Yoo-jung. Popularna aktorka zmarła w wieku 26 lat

Song Yoo-jung medialną karierę rozpoczęła jako modelka współpracująca z firmami z branży kosmetycznej. Szybko jednak dołączyła do obsady bardzo popularnych w Korei Południowej seriali "Golden Rainbow" i "Make Your Wish". Widzowie pokochali jej kreacje, a aktorce wróżono ogromną karierę. Jednak ostatni raz na ekranach pojawiła się w 2017 roku w produkcji "School 2017". Coraz prężniej działała także w mediach społecznościowych, jej profil na Instagramie obserwowało ponad 45 tysięcy osób. Niestety, nie zobaczymy jej już w żadnej nowej produkcji czy kampanii reklamowej.

ZOBACZ TAKŻE: Elżbieta Markowska nie żyje. Była dyrektorką radiowej Dwójki