Zamknij

"Squid Game": o czym jest nowy serial Netflixa, który zyskał popularność na całym świecie?

23.09.2021 13:34
Squid Game
fot. Materiały prasowe Netflix

"Squid Game" to nowy hit spod szyldu Netflixa. Jest to koreański serial, w którym bohaterowie muszą się zmierzyć z zabawami z dzieciństwa. Nie wiedzą, że to walka na życie i śmierć. O czym dokładnie jest serial?

"Squid Game": o czym jest nowy serial Netflixa, który zyskał popularność na całym świecie? W ostatnim czasie platformę Netflix podbija koreańska produkcja. Serial przedstawia historię ludzi, którzy nie najlepiej radzą sobie w życiu, w desperacji godzą się wziąć udział okrutnej grze.

Zobacz także:  "Squid Game", sezon 2: kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon na Netflixie? [DATA]

"Squid Game": o czym jest nowy serial Netflixa, który zyskał popularność? [FABUŁA]

"Squid Game' to nowość platformy Netflix. Zadebiutował on 17 września 2021 roku i od tamtego czasu nie znika z listy najpopularniejszych seriali na Netflxie. W pierwszym odcinku produkcji poznajemy 456 bohaterów, których dzieli wiele, ale mają jedną wspólną cechę - wszyscy są dłużnikami. Z desperacji decydują się wziąć udział w tajemniczej grze. Dowiadują się, że będą musieli wykonywać zadania oparte na popularnych zabawach dla dzieci. Nie wiedzą jednak, jak niebezpieczna okaże się ta gra. 

1. sezon serialu "Squid Game" składa się z 9. odcinków. Poniżej można zobaczyć zwiastun.

"Squid Game": czy będzie 2. sezon?

Jak już informowaliśmy wcześniej, na ten moment Netflix nie potwierdza, czy ma w planach kontynuację koreańskiego serialu. Można się jednak spodziewać, że pod wpływem popularności, zapadnie decyzja o nakręceniu nowych odcinków. Na oficjalne decyzje przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Zobacz także:  "W lesie dziś nie zaśnie nikt 2": kiedy horror z Julią Wieniawą trafi na Netflix? [DATA PREMIERY]

RadioZET.pl