Zamknij
Steffen Möller
fot. East News

Pamiętacie Steffena Möllera z „M jak miłość”? Aktor był ulubieńcem widzów serialu. Jak teraz wygląda i czym się zajmuje?

Postaci granej przez Steffena Möllera w „M jak Miłość” nie dało się nie lubić. Sympatyczny, zawsze uśmiechnięty i pełny optymizmu Niemiec szybko zdobył serca fanów serialu. Zobacz jak teraz wygląda.

Steffen Möller – kariera

Steffen Möller  urodził się 22 stycznia 1969 roku w Wolfhagen jako najstarszy z 3 synów jako syn pastora i profesora teologii Christiana oraz nauczycielki religii Sigrun. Choć w „M jak Miłość” zachwycał nas swobodą przed kamerą, Möller wcale nie ma za sobą wykształcenia aktorskiego. Skończył teologię i filozofię na Wolnym Uniwersytecie Berlińskim. Z występami przed publicznością oswajał się jednak już w szkole średniej, grając w kabarecie, czym zajmował się także później. 

Jego kariera zawodowa jest w dużej mierze związana z Polską – tu przyjechał na kurs języka polskiego, a także pracował – jako nauczyciel języka niemieckiego w warszawskim liceum, a także wykładowca na Uniwersytecie Warszawskim. Polskiej publiczności znany jest między innymi z programu „Europa da się lubić", w którym występował regularnie przez cały czas jego emisji. Był także gospodarzem pierwszej edycji programu TVP2 „Załóż się”.

Prawdziwą popularność przyniosła mu jednak rola Stefana Müllera w serialu „M jak Miłość”. Ten sympatyczny Niemiec, przyjaciel Marka Mostowiaka podbił serca widzów swoim szczerym uśmiechem i prostotą. 

Steffen Möller w „M jak miłość”

Steffen Möller w „M jak miłość” grał Niemca Stefana Müllera, syna sympatycznej i charyzmatycznej Simony. Był sąsiadem Mostowiaków i wspólnikiem Marka Mostowiaka, z którym wspólnie prowadził pub, a także drugim mężem jego siostry – Małgosi Mostowiak. Ich związek nie przetrwał jednak i zakończył się rozwodem, co Steffen bardzo przeżył. W końcu znalazł jednak szczęście u boku Elżbiety.

Tym, czym Steffen Möller zachwycał fanów serialu było niewątpliwie poczucie humoru, prostolinijność i optymizm, którym zarażał innych. Jego znakiem rozpoznawczym był promienny uśmiech. Czy tak jest nadal? Obejrzyj galerię i zobacz, jak teraz wygląda aktor i co u niego słuchać.

Zobacz także: Robert Gonera grał w pierwszych odcinkach „M jak miłość”. Jak obecnie wygląda? [FOTO]