Zamknij

"Stewardesa", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon? [DATA]

27.01.2021 09:51
Stewardesa
fot. Materiały prasowe HBO Polska

Czy będzie 2. sezon serialu "Stewardesa" na HBO GO? Serial jest jednym z największych hitów ostatnich miesięcy i wiele osób zastanawia się, czy doczeka się kontynuacji. Szczegóły dotyczące tego, kiedy 2. sezon serialu "Stewardesa" pojawi się na HBO, można znaleźć poniżej.  

"Stewardesa" na HBO GO, sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków serialu? Czy w ogóle powstanie kolejny sezon produkcji? Odpowiadamy na najczęstsze pytania osób, którym serial HBO przypadł do gustu. Czy będzie 2. sezon "Stewardesy"? Zdradzamy, co wiemy.

Zobacz także: "30 srebrników", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon? [DATA] 

"Stewardesa", sezon 2 - czy będzie drugi sezon serialu HBO?

"Stewardesa" to obecnie jedna z najpopularniejszych produkcji, jaką można znaleźć na platformie HBO GO. Serial miał premierę w listopadzie 2020 roku. Opowiada on o losach pewnej stewardesy, której życie wywraca się do góry nogami w jeden dzień. Jest to historia oparta na motywach książki Chrisa Bohjaliana. Głowna bohaterka, Cassie, prowadziła beztroskie życie. Pewnego dnia, po nocy spędzonej w towarzystwie pasażera, budzi się obok trupa. Kobieta próbuje przypomnieć sobie, co się wydarzyło.

W serialu występują: Kaley Cuoco, Michiel Huisman, Zosia Mamet, Griffin Matthews, Michelle Gomez czy Rosie Perez.

1. sezon serialu składał się z ośmiu odcinków. Fani produkcji mogą odetchnąć z ulgą, bo HBO potwierdza, że w planach jest nakręcenie kolejnych epizodów. Szefowie platformy ogłosili kontynuację "Stewardesy" zaledwie kilka dni po premierze finałowego odcinka pierwszej serii. 

"Stewardesa", sezon 2: kiedy premiera? [DATA]

Serial "Stewardesa" doczeka się premiery 2. sezonu. Na ten moment nie jest jednak znana data premiery nowych odcinków na HBO GO. Jak tylko pojawią się informacje na ten temat, to podamy je w artykule, który będzie aktualizowany na bieżąco. 

Zobacz także: "Selena", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon? [DATA] 

RadioZET.pl