Zamknij

"Stranger Things 4" z nowymi nazwiskami. W tym gwiazdą 'Gry o tron" i Freddym Kruegerem

23.11.2020 15:45
Stranger Things
fot. Materiały prasowe Netflix

"Stranger Things" to jeden z najpopularniejszych seriali Netflixa. Fani wyczekują premiery 4. sezonu. Pojawiły się nowe informacje dotyczące obsady. Dołącza gwiazda "Gry o tron" i Freddy Krueger. Poniżej zdradzamy szczegóły.

"Stranger Things 4": do serialu dołączają m.in. gwiazda 'Gry o tron" i Freddy Krueger. Twórcy popularnego serialu Netflixa ujawnili szczegóły dotyczące nowych epizodów. Wiadomo, że w obsadzie znajdą się nowe gwiazdy. Do ekipy "Stranger Things" dołącza między innymi aktor, który wcielił się Freddy'ego Kruegera w filmu "Koszmar z ulicy Wiązów", ale także gwiazdor "Gry o tron". Poniżej zdradzamy szczegóły.

Zobacz także:  "Stranger Things 4": syn Umy Thurman w obsadzie serialu. W kogo się wcieli? 

"Stranger Things 4": do serialu dołączają m.in. gwiazda 'Gry o tron" i Freddy Krueger

Ekipa "Stranger Things" powiększa się o nowe osoby. To już pewne, że w 4. sezonie serialu Netflixa pojawią się: Robert Englund ("Koszmar z ulicy Wiązów"), Tom Wlaschiha ("Gra o tron"), Sherman Augustus ("Cudzoziemiec"), Mason Dye ("Kwiaty na poddaszu"), Nikola Djuricko ("World War Z") i Jamie Campbell Bower ("Zmierzch").

Na ten moment wiadomo, że pierwszy odcinek 4. sezonu "Stranger Things" będzie nosił tytuł "The Hellfire Club". Variety podaje, że jedną z ważnych lokalizacji w nowych odcinkach będzie szpital psychiatryczny i to właśnie tam będziemy mogli zobaczyć wyżej wymienione gwiazdy.

Jak podaje spidersweb.pl - Jambie Campbell Bower zagra jednego z sanitariuszy, natomiast Robert Englund wcieli się w podopiecznego zakładu.

"Stranger Things 4": kiedy trafi na Netflixa?

Na ten moment data premiery 4. sezonu serialu "Stranger Things" nie jest znana. Wstępnie mówi się o tym, że serial trafi na Netflixa w 2021 roku.

Zobacz także:  „Stranger Things” – zdjęcia z planu 4. sezonu. Co mówią nam o nowych odcinkach? 

RadioZET.pl/Spidersweb.pl