Zamknij

"Stranger Things 4": twórcy prawie skończyli pracę na planie. Kiedy premiera nowych odcinków?

04.08.2021 11:03
Joe Keery, Caleb Mclaughlin, Gaten Matarazzo - zdjęcie z planu Stranger Things 4
fot. Christopher Oquendo / SplashNews.com/East News

Prace na planie zdjęciowym 4. sezonu "Stranger Things" dobiegają końca. Niebawem poznamy szczegóły dotyczące nowych odcinków hitu platformy Netflix.

Według zapowiedzi twórców nowych odcinków "Stranger Things", w ciągu najbliższych dni poznamy kolejne szczegóły dotyczące nadchodzącego sezonu słynnej produkcji serwisu Netflix.

"Stranger Things" sezon 4: kiedy zakończą się prace na planie?

Fani od wielu miesięcy czekają na ciąg dalszy przygód dzieciaków z Hawkins. Niestety pandemia koronawirusa opóźniła produkcję "Stranger Things", przez co oczekiwanie znacznie się wydłużyło. Ekipa jednak wciąż pracuje na planie zdjęciowym nad nowymi odcinkami serialu.

Jak podaje Collider, ten etap produkcji dobiegnie niedługo końca. Potwierdził to Shawn Levy - producent serialu, który pracował również przy filmie pod tytułem "Free Guy". Podczas konferencji prasowej dotyczącej nadchodzącego hitu z Ryanem Reynoldsem, Levy został zapytany o aktualizację informacji na temat stanu produkcji "Stranger Things". Co powiedział twórca?

Razem z braćmi [Duffer - twórcami serialu - przyp. red.] tworzyliśmy zespół i jeszcze do niedawna pracowaliśmy na planie. Więc nie do końca sfinalizowaliśmy zdjęcia. Ale skończymy niebawem. Mogę tylko powiedzieć, że do premiery ["Free Guy" - przyp. red.] damy światu coś więcej. Nie wolno mi więcej powiedzieć. 13 sierpnia - w czasie, kiedy "Free Guy" wyjdzie do kin, część odpowiedzi na to pytanie, będzie znana.

Na razie nie wiadomo, co dokładnie Levy ma na myśli. Czy w ciągu kilku dni pojawi się pierwszy pełen zwiastun 4. sezonu "Stranger Things"? A może Netflix zaprezentuje w końcu datę premiery nowych odcinków serialu? O tym przekonamy się już niebawem.

"Stranger Things" sezon 4: kiedy premiera na Netflix?

W rolach głównych wystąpią Millie Bobby Brown, Joe Keery, Maya Hawke, Sadie Sink, Caleb McLaughlin, Natalia Dyer, Amybeth McNulty, Myles Truitt, Regina Ting Chen i Grave Van Dien, Finn Wolfhard, David Harbour oraz Winona Ryder. Na razie nie wiadomo, kiedy produkcja trafi na Netflix. Do tej pory przedstawiciele platformy i twórcy "Stranger Things" utrzymywali, że premiera będzie miała miejsce w roku 2021. Niewykluczone jednak, że data debiutu nowych odcinków zostanie przesunięta na początek roku 2022.

RadioZET.pl/Collider