Zamknij

Stranger Things 4: Podano pierwszą zapowiedź nowego sezonu. Kiedy premiera?

Roksana Orlicka
14.02.2020 15:31
Stranger Things 4 jest zapowiedź nowego sezonu serialu Netflixa
fot. Instagram/@strangerthingstv

"Stranger Things" to jedna z najpopularniejszych produkcji Netflixa. Opublikowano zapowiedź 4. sezonu. Czego możemy się spodziewać i i kiedy odbędzie się premiera? Zdradzamy poniżej.

Stranger Things 4: Podano pierwszą zapowiedź nowego sezonu. "Stranger Things" to chyba najpopularniejsza produkcja Netflixa stworzona przez braci Duffer. Opowiada ona o losach nastolatków mieszkających w miasteczku Hawkins. 3. sezon zostawił wiele pytań bez odpowiedzi. Co się wydarzy w nowym sezonie "Stranger Things" i kiedy trafi on na Netflixa? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: Sex Education: Aktorka serialu Netflixa zdradziła, jak kręcono sceny seksu

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Stranger Things 4: Pierwsza zapowiedź nowego sezonu serialu Netflixa

Jeszcze w styczniu informowaliśmy, że rozpoczęły się prace na planie 4. sezonu serialu "Stranger Things". Część ujęć powstaje dokładnie tam, gdzie kręcono serial "Czarnobyl", czyli na Litwie. Pojawiła się pierwsza zapowiedź nowego sezonu "Stranger Things", w którym możemy zobaczyć właśnie te ujęcia. 

Netflix odpowiada także na pytanie widzów dotyczące Hoppera, czyli jednej z najbardziej lubianych postaci. Okazuje się, że bohater żyje, chociaż znajduje się w tajemniczym więzieniu na Kamczatce. Producenci zapowiadają, że na Hoppera czyha niebezpieczeństwo - nie tylko ze strony ludzi. 

Wiadomo także, że część akcji będzie się toczyła w Ameryce, ale tam również nie będzie spokojne. Podobno 4. sezon "Stranger Things" będzie tym najstraszniejszym.

Na razie nie podano, kiedy odbędzie się premiera 4. sezonu "Stranger Things", ale skoro prace są w toku, to całkiem możliwe, że zobaczymy go jeszcze w tym roku.

Zobacz także: Przyjaciele: Aktorzy otrzymają miliony dolarów za pojawienie się w odcinku specjalnym?

Wyślij ten artykuł Messengerem do znajomych - oni też powinni to wiedzieć

Zagłosuj

Będziesz oglądać 4. sezon serialu "Stranger Things"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/RO