Zamknij

"Stranger Things": 4 sezon będzie najlepszy? Tak uważa gwiazdor serialu

23.06.2021 10:32
Stranger Things
fot. Materiały prasowe Netflix Polska

4. sezon serialu "Stranger Things" zbliża się wielkimi krokami. Dostajemy coraz więcej informacji dotyczących nowych odcinków uwielbianego serialu. Tym razem David Harbour zdradził, że 4. seria będzie najlepsza pod wieloma względami. Co powiedział serialowy Hopper?

"Stranger Things": 4 sezon będzie najlepszy? Tak uważa David Harbour, czyli serialowy Hopper. Aktor zachwyca się nadchodzącymi odcinkami, a do tego zdradził kilka szczegółów dotyczących kolejnego sezonu. Co już wiadomo o "Stranger Things 4" i czego możemy się spodziewać?

Zobacz także: "Stranger Things" - Millie Bobby Brown na nowych zdjęciach z planu czwartego sezonu hitu Netflix

"Stranger Things": 4 sezon będzie najlepszy? Tak uważa David Harbour

David Harbour udzielił wywiadu serwisowi Collider, w którym ujawnił kilka szczegółów dotyczących nadchodzących odcinków "Stranger Things". Zdaniem aktora, czwarty sezon będzie jednym z najbardziej widowiskowych. Odtwórca roli Hoppera zdradza, że pojawi się wiele niespodziewanych wątków. Wiadomo już, że akcja serialu przeniesie się poza Hawkins, co ma wnieść wiele świeżości. Jednocześnie Harbour zapewnia, że serial nie straci swojego klimatu i uroku.

Mój bohater znajduje się w rosyjskim więzieniu, więc w pewnym sensie mamy okazję zmienić jego charakter. Może z tego wyjść jako inna osoba. Od dawna planowaliśmy w serialu taką rezurekcję w stylu Gandalfa Szarego. Przyjrzymy się wielu wątkom z życia Hoppera, które wcześniej zostały jedynie wspomniane. Możemy liczyć na niespodzianki. Pojawią się one w nieoczekiwanych momentach i będą miały spory wpływ na dalszy rozwój fabularny serialu.

David Harbour

Na ten moment nie jest pewne, co jeszcze może się wydarzyć w serialu.

"Stranger Things 4": kiedy premiera serialu na Netflixie?

4. sezon "Stranger Things" nie ma jeszcze wyznaczonej daty premiery. Nowe odcinki powinny się pojawić na Netflixie w 2022 roku.

Zobacz także: "Stranger Things" - czy w nowym sezonie powróci dawno niewidziana postać?

RadioZET.pl/gry-online.pl