Zamknij

"Stranger Things 4": syn Umy Thurman w obsadzie serialu. W kogo się wcieli?

29.10.2020 10:54
Stranger Things
fot. Shutterstock

"Stranger Things 4" to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier Netflixa. Wiadomo już, że do obsady dołączył syn Umy Thurman. W kogo się wcieli?

"Stranger Things 4": Levon Hawke, syn Umy Thurman, w obsadzie serialu. To już drugie dziecko hollywoodzkiej aktorki, które wystąpi w popularnej produkcji  Netflixa. Przypominamy, że jej córka Maya Hawke wciela się w Robin Buckley. Kogo zagra 18-letni Levon?

Zobacz także:  „Stranger Things” – zdjęcia z planu 4. sezonu. Co mówią nam o nowych odcinkach? 

"Stranger Things 4": Levon Hawke, syn Umy Thurman, w obsadzie serialu

"Stranger Things" to jedna z najpopularniejszych produkcji Netflixa ostatnich lat.  W czwartym sezonie pojawi się nowa postać, w którą wcieli się syn Umy Thurman i Ethana Hawke'a. Jak podaje portal Bloody Disgusting, Levon Hawke zagra punkowca, a jego wątek będzie powiązany z postacią Steve'a (Joe Kerry). Pojawiły się pierwsze zdjęcia aktora w charakteryzacji. Można je zobaczyć poniżej.

Netflix nie potwierdza tych doniesień i nie ujawnia także, jaką rolę będzie pełnił nowy bohater. Co ciekawe, Levan Hawke nie występował wcześniej w filmach, angaż w "Stranger Things" jest jego debiutem.

"Stranger Things 4": kiedy premiera?

Premiera 4. sezonu "Stranger Things" nie została jeszcze ujawniona. Wstępnie mówi się o tym, że będzie miała miejsce w 2021 roku. Trwają już prace nad nowymi epizodami, jednak fabuła jest jeszcze trzymana w tajemnicy. W serialu występują: Winona Ryder, Millie Bobby Brown, David Harbour, Finn Wolfhard, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp, Natalia Dyer, Charlie Heaton, Joe Keery, Priah Ferguson, Cary Elwes, Jake Busey oraz Maya Hawke.

Wszystkie 3. sezony serialu "Stranger Things" są dostępne na Netflixie.

Zobacz także:  "Stranger Things" zbliża się ku końcowi? Bracia Duffer zdradzają dalsze losy serialu 

RadioZET.pl/Antyradio.pl