Zamknij

Stranger Things: Nowy sezon będzie kręcony tam, gdzie "Czarnobyl"

Roksana Orlicka
10.01.2020 14:56
Stranger Things gdzie będzie kręcony 4 sezon
fot. Instagram/@strangerthingstv

"Stranger Things" to jedna z najpopularniejszych produkcji Netflixa. Już niedługo rozpoczną się zdjęcia do 4. sezonu. Zdradzono, że pierwsze sceny zostaną nakręcone w miejscu, gdzie powstawały ujęcia do serialu "Czarnobyl". O jakim miejscu mowa i kiedy można się spodziewać premiery nowego "Stranger Things"? Zdradzamy poniżej.

4. sezon "Stranger Things" będzie kręcony w tych samych miejscach, gdzie powstawał serial "Czarnobyl". "Stranger Things" to zdecydowanie jedna z najważniejszych produkcji Netflixa. Przygody nastolatków z Hawkins śledzą widzowie na całym świecie. Jeszcze w styczniu 2020 rozpoczną się pierwsze prace nad kolejnym sezonem. Gdzie będzie on kręcony oraz kiedy można się spodziewać nowych odcinków?

Stranger Things: Nowy sezon powstanie w miejscach, gdzie kręcono "Czarnobyl"

Fani serialu "Stranger Things" mogą być spokojni. Powstanie kolejny sezon, a prace na planie 4. serii "Stranger Things" rozpoczną się jeszcze w styczniu bieżącego roku. Mają one potrwać do sierpnia 2020 roku. Wcześniej odcinki popularnej produkcji Netflixa powstawały w Atlancie. Tym razem ekipa filmowa najpierw przeniesie się do Europy.

Zobacz także: Netflix: Nowości na styczeń 2020. Pełna lista premier seriali i filmów

Mówi się o tym, że pierwsze zdjęcia nowego sezonu "Stranger Things" rozpoczną się na Litwie. Taka lokalizacja miała zostać umieszczona na blogu niejakiego Charlesa Murphy'ego. Jak podaje portal netflixlife.com, serialowa ekipa ma się pojawić w tym samym więzieniu i miejscach, gdzie powstawał serial "Czarnobyl"

Wszystko wskazuje na to, że trzeba się uzbroić w cierpliwość. Na razie nie wiadomo, o czym będzie opowiadał 4. sezon "Stranger Things". Nie jest znana również obsada i data premiery. 

Zagłosuj

Czekasz na nowy sezon "Stranger Things"?

Liczba głosów:

Zobacz także: HBO zapowiada serial na podstawie filmu "Parasite". Czego się spodziewać?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

RadioZET.pl/RO