Zamknij

"Stranger Things" doczeka się spin-offa? Pojawiły się ciekawe przecieki

23.07.2021 09:45
"Stranger Things" doczeka się spin-offa? Pojawiły się ciekawe przecieki
fot. materiały prasowe Netflix

Czy uniwersum "Stranger Things" poszerzy się o kolejny serial? Najnowsze pogłoski wskazują, że trwają już prace nad spin-offem produkcji braci Duffer. Sprawdźcie, co już wiemy.

"Stranger Things" to popkulturowy fenomen i jeden z najpopularniejszych seriali ostatnich lat. Nie byłoby zatem zaskoczeniem, gdyby Netflix zdecydował się na rozwinięcie świata przedstawionego za sprawą kolejnych produkcji, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, iż serial braci Duffer doczekał się już kilku spin-offów w postaci książek. Czy zatem powstanie nowy serial z uniwersum "Stranger Things"? Na to wskazują najnowsze przecieki.

"Stranger Things" doczeka się spin-offa?

Serwis Giant Freakin Robot, powołując się na anonimowe źródło powiązane z Netflixem, donosi, że trwają obecnie prace nad ekranowym spin-offem "Stranger Things". Projekt ma zostać wkrótce ogłoszony, jednak dalsze szczegóły owiane są tajemnicą. Nie wiemy również, czy za sterami znów mieliby stanąć Matt i Ross Duffer, choć wydaje się to wielce prawdopodobne.

O czym miałby opowiadać rzeczony spin-off? Tutaj możemy jedynie zgadywać, lecz przypominamy, że Gaten Matarazzo (serialowy Dustin) przed kilkoma miesiącami podzielił się swoim pomysłem na takową produkcję. Miałby być to niszowy projekt, w stylistyce "WandaVision", traktujący o wspólnych przygodach Steve'a i Dustina, czyli duetu, który pokochali widzowie. Podkreślamy jednak, że to zaledwie domysły, a powstanie spin-offa "Stranger Things" wciąż pozostaje w sferze pogłosek.

Zobacz także

"Stranger Things 4": kiedy premiera?

Przed nami 4. sezon "Stranger Things", który - zgodnie z zapowiedziami członków obsady - ma być najdojrzalszym i najlepszym z dotychczasowych. Czy obietnice zostaną spełnione? Przekonamy się. Na obecną chwilę nie znamy choćby przybliżonej daty premiery "Stranger Things 4", spekuluje się jednak, że nowe odcinki zadebiutują na Netflixie w 2022 roku.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Giantfreakinrobot.com/ETonline.com