Zamknij
Stranger Things
13 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Netflix

"Stranger Things", jeden z największych hitów Netflixa w historii platformy, 15 lipca 2021 roku skończył 5 lat. Gwiazdy serialu zdążyły się w tym czasie mocno zmienić.

"Stranger Things" ma już 5 lat! Jeśli poczuliście się w tym momencie staro, nie martwcie się - nie jesteście jedyni. Pierwszy sezon serialu o grupie nastoletnich przyjaciół z Hawkins w stanie Indiana trafił na Netflix dokładnie 15 lipca 2016 roku. Bracia Duffer nie mieli wówczas pojęcia, że ich list miłosny do popkultury z lat 80. okaże się światowym hitem i doczeka 4 sezonów. Podobnie jak grające w nim dzieciaki, które cieszyły się z wygranego castingu, nie mając pojęcia, że za parę lat będą międzynarodowymi sławami.

"Stranger Things" ma 5 lat. Jak zmieniły się gwiazdy serialu?

Pięć lat to w zasadzie niedużo. Jeśli spojrzymy na Winonę Ryder czy Davida Harboura, nie znajdziemy szczególnych różnic między ich wyglądem w 2016 i 2021 roku. Jednak w przypadku młodych gwiazd serialu jest już zupełnie inaczej.  Millie Bobby Brown, Finn Wolfhard, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin i Noah Schnapp, którzy zaczynali pracę na planie "Stranger Things", mając 11-14 lat, dziś wkraczają już w progi dorosłości. A zatem jak zmienili się na przestrzeni tych 5 lat? Sprawdźcie w zamieszczonej powyżej galerii zdjęć!

Netflix świętuje pięciolecie "Stranger Things" specjalnym wideo

Netflix postanowił uczcić pięciolecie jednego ze swoich największych hitów, publikując specjalny materiał wideo, w którym przypomina kluczowe elementy pierwszego sezonu "Stranger Things". Niektóre z nich, jak MILEVEN, nie tylko przetrwały przez wszystkie sezony, ale także rozwinęły się z biegiem lat. Jeśli macie ochotę trochę powspominać, zobaczcie poniższy klip.

Co czeka mieszkańców Hawkins w kolejnym sezonie? Dowiemy się już wkrótce. Niestety wciąż nie wiemy jeszcze, kiedy 4. sezon "Stranger Things" trafi na ekrany.

RadioZET.pl/Netflix