Zamknij

"Stranger Things" - czy w nowym sezonie powróci dawno niewidziana postać?

17.05.2021 13:59
Stranger Things - Millie Bobby Brown - kadr z serialu Netflix
fot. Netflix/Photoshot/East News

Czy w nowych odcinkach "Stranger Things" powróci jedna z postaci z sezonu drugiego? Czy w teaserze serialu Netflix kryje się odpowiedź na to pytanie?

Czy to możliwe, że w czwartym sezonie serialu "Stranger Things" zobaczymy ponownie jedną z bohaterek, która ostatni raz pojawiła się w sezonie drugim? Istnieje teoria, że tak właśnie się stanie, a potwierdzać ma ją jedna z tajemniczych zapowiedzi kontynuacji hitu Netflix.

"Stranger Things" sezon 4 - Kali Prasad powróci do serialu Netflix?

Na początku maja 2021 roku zadebiutował drugi teaser nowego sezonu "Stranger Things". Oczywiście nie zdradził zbyt wiele na temat fabuły nadchodzących odcinków i pozostawił widzów w jeszcze konsternacji.

Możliwe jednak, że pozornie niewiele mówiąca scena rozgrywająca się w Hawkins National Laboratory zapowiedziała powrót jeden z dawno niewidzianych bohaterek. Według Sage'a Negron'a - dziennikaza portalu CBR, istnieje szansa, że ponownie zobaczymy Kali Prasad, znaną również jako Ósemka, graną przez Linneę Berthelsen. Wszystko dlatego, że według teasera, wątek HNL będzie ważną częścią kontynuacji "Stranger Things", a co za tym idzie, mogą powrócić postacie związane z tym miejscem.

Kali podobnie jak Nastka dorastała w ośrodku naukowym i też przeprowadzano na niej eksperymenty. Dziewczyny spotkały się w 7. odcinku drugigo sezonu "Stranger Things" zatytułowanym "Zaginiona siostra". Kali potrafi ingerować w ludzkie umysły, generując halucynacje. Była liderką ulicznego gangu w Chicago. Chciała wytropić pracowników HNL i odpłacić im pięknym za nadobne. Nastka nie podzielała radykalizmu swojej "siostry" i finalnie zdecydowała się wrócić do Hawkins, rozstając się z Kali.

Fani poczuli się zawiedzeni, że w kolejnych odcinkach wątek Kali nie został rozstrzygnięty. Niewykluczone jednak, że w czwartym sezonie postać powróci nie tylko ze względu na sugerowanie dalszej eksploracji tego, co działo się w HNL, ale również dlatego, że mogą sugerować to teasery serialu. W pierwszym pojawia się bowiem zabawkowa bila "Ósemka". W drugim widzimy grę Plinko z zakrytymi liczbami 8, 4 i 7. 8 może oznaczać Kali, a 4 i 7 Nastkę, ponieważ po zsumowaniu wychodzi 11. Niewykluczone jednak, że w nowych odcinkach poznamy inne dzieci wykorzystywane przez naukowców - Czwórkę i Siódemkę.

"Stranger Things" - kiedy premiera?

Obecnie fabuła nowych odcinków serialu jest objęta tajemnicą. Wiadomo jedynie, że akcja wyjdzie poza miasteczko Hawkins, bo Jim Hopper został przeniesiony do Związku Radzieckiego. W rolach głównych wystąpią ponownie Winona Ryder, Millie Bobby Brown, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp i Sadie Sink. Zobaczymy też kilka nowych twarzy. Na razie nie wiadomo, kiedy zadebiutują nowe odcinki "Stranger Things".

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku

RadioZET.pl/CBR