Zamknij

"Stranger Things" - Millie Bobby Brown na nowych zdjęciach z planu czwartego sezonu hitu Netflix

18.06.2021 11:05
Stranger Things - Millie Bobby Brown, Sadie Sink, Noah Schnapp, Finn Wolfhard, Caleb McLaughlin - kadr z serialu Netflix
fot. Netflix/Everett Collection/East News

Co stanie się w czwartym sezonie "Stranger Things"? W sieci pojawiły się zdjęcia z planu, ukazujące przyszłość Jedenastki granej przez Millie Bobby Brown.

Ujawnione w internecie zakulisowe zdjęcia z planu czwartego sezonu "Stranger Things" pokazują, że jedna z głównych bohaterek znajdzie się prawdopodobnie w dużym niebezpieczeństwie. Chodzi o Jedenastkę graną przez Millie Bobby Brown. Co zdradzają na temat fabuły nowych odcinków?

"Stranger Things" sezon 4 - Millie Bobby Brown na nowych zdjęciach

Fani "Stranger Things" niecierpliwie wyczekują na premierę czwartego sezonu hitu platformy Netflix. Pandemia koronawirusa opóźniła pierwotne plany twórców serialu, ale do debiutu czwartego sezonu serialu jest bliżej niż dalej.

W sieci pojawiły się nieoficjalne fotografie z planu zdjęciowego nowych odcinków "Stranger Things", na których widać niepokojąca sytuację. Wygląda na to, że Jedenastka ponownie wpadnie w kłopoty.

Na zdjęciach widzimy, że dojdzie do jakiegoś poważnego wypadku, w którym weźmie udział Nastka. Dziewczyna odniesie obrażenia i zostanie przetransportowana do szpitala na noszach. Na zdjęciach widzimy, jak sanitariusze podają bohaterce tlen. Trudno powiedzieć, kiedy rozgrywa się powyższa scena. Niewykluczone, że będzie to finał czwartego sezonu. Nadal trudno jednak wywnioskować, co wydarzy się w produkcji Netflix.

To jednak nie koniec nowości z planu zdjęciowego "Stranger Things". W sieci można też znaleźć zakulisowe fotografie przedstawiające innych członków obsady "Stranger Things" - Joe Keery'ego, Mayę Hawke, Sadie Sink, Caleba McLaughlina oraz Natalię Dyer.

Powyższe fotografie nie mówią jednak nic na temat fabuły serialu.

"Stranger Things" sezon 4 - kiedy premiera?

W pozostałych rolach wystąpią Amybeth McNulty, Myles Truitt, Regina Ting Chen i Grave Van Dien, Finn Wolfhard, David Harbour oraz Winona Ryder. Na razie nie potwierdzono, kiedy zobaczymy czwarty sezon "Stranger Things". Prawdopodobnie produkcja trafi na Netflix jeszcze w roku 2021.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/Twitter