Zamknij

"Stranger Things" zbliża się ku końcowi? Bracia Duffer zdradzają dalsze losy serialu

20.08.2020 13:44
Stranger Things
fot. Shutterstock

"Stranger Things" to jedna z najpopularniejszych produkcji w historii Netflixa. Twórcy serialu, bracia Duffer, zdradzają dalsze losy ich dzieła. Czy "Stranger Things" zakończy się na 4. sezonie?

"Stranger Things" zbliża się ku końcowi? Bracia Duffer zdradzają dalsze losy serialu. I to raczej pozytywna wiadomość. To już pewne, że historia nie zakończy się na 4. sezonie. Twórcy "Stranger Things" zdradzili w rozmowie z "The Hollywood Reporter" swoje plany.

Zobacz także: "Kraina Lovecrafta" nowym hitem HBO. O czym jest serial, który bije rekordy oglądalności?

"Stranger Thing" skończy się na 4. sezonie? Bracia Duffer wyjaśniają

Serial "Stranger Things" zadebiutował na Netflixie w 2016 roku. Od tego czasu ukazały się trzy serie, a w planach jest kolejna. Fani popularnej produkcji od dawna zastanawiają się, jak potoczą się losy bohaterów i czy mogą się spodziewać kolejnych sezonów serialu. Bracia Duffer, czyli twórcy "Stranger Things", udzielili wywiadu, w którym opowiedzieli o swoich planach na najbliższe lata.

Wiadomo już, że historia nie zakończy się na 4. sezonie, jak wstępnie plotkowano. Twórcy serial "Stranger Things" zdradzili także, jak ogromny wpływ na ich pracę ma pandemia koronawirusa.

Wiemy, jaki będzie finał. Wiemy też, kiedy nastąpi. Opóźnienie w realizacji z powodu pandemii koronawirusa dało nam czas, aby spojrzeć w przyszłość i dowiedzieć się, co jest najlepsze dla serialu. W ten sposób zyskaliśmy wyobrażenie na temat tego, ile czasu potrzebujemy, aby opowiedzieć tę historię - zdradzili w rozmowie z "The Hollywood Reporter".

Reżyserowie przyznali także, że dzięki przymusowej przerwie wnikliwie przyjrzeli się scenariuszowi i wprowadzili odpowiednie poprawki. Dodali także, że chcą, by każdy sezon serialu "Stranger Things" różnił się od poprzedniego. Na temat dalszych losów bohaterów jednak milczą.

"Stranger Things": kiedy premiera 4. sezonu serialu?

Prace na planie 4. sezonu "Stranger Things" rozpoczęły się przed pandemią koronawirusa, jednak z powodu szerzącej się choroby, musiały zostać przerwane. Na razie data premiery kolejnej części "Stranger Things" nie jest znana. Wiadomo jedynie, że nowe odcinki na pewno pojawią się na Netflixie.

Zobacz także: Alicja Wieniawa-Narkiewicz dołącza do obsady "Przyjaciółek". W kogo się wcieli? 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Filmweb.pl