Zamknij

„Stranger Things” – zdjęcia z planu 4. sezonu. Co mówią nam o nowych odcinkach?

22.10.2020 17:20
„Stranger Things” – zdjęcia z planu 4. sezonu. Co mówią nam o nowych odcinkach?
fot. mat. prasowe Netflix

„Stranger Things” to jeden z największych hitów platformy streamingowej Netflix. Gwiazdy popularnego serialu, po miesiącach nadprogramowej przerwy, spowodowanej pandemią, wróciły na plan. Co nowego zdjęcia obsady mówią nam o odcinkach 4. serii?

Stranger Things” od momentu swojego debiutu w 2016 roku nie schodzi z ust fanów na całym świecie. Widzowie zakochali się w przygodach grupy dzieciaków, które muszą poradzić sobie nie tylko z problemami dorastania, co przede wszystkim – z przerażającymi potworami z innego wymiaru.

Produkcja cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Dotychczas powstały 3. serie przygód bohaterów z fikcyjnego miasteczka w stanie Indiana. W tym roku mieliśmy zobaczyć serię nr 4, jednak pandemia koronawirusa powstrzymała te plany. Okazuje się jednak, że po miesiącach przerwy, ekipa wróciła na plan.

„Stranger Things” – nowe zdjęcia z planu

Zdjęcia do 4. sezonu popularnego serialu science-fiction rozpoczęły się w lutym tego roku, jednak niedługo po ich starcie, prace zostały przerwane. Teraz jednak ekipa filmowa wróciła na plan zdjęciowy w Atlancie, co potwierdzają poniższe zdjęcia, uchwycone przez rozochoconych fanów.

Na fotografiach dostrzeżemy czwórkę charakterystycznych aktorów produkcji. Są to: Joe Keery, Gaten Matarazzo, Maya Hawke i Sadie Sink.  Ich postaci wychodzą z wypożyczalni kaset wideo z dość zatroskanymi minami. Na to by dowiedzieć się, co jest powodem ich zmartwień, będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać.

„Stranger Things” – sezon 4 – kiedy premiera?

W chwili obecnej najbardziej prawdopodobną datą premiery 4. sezonu jest druga połowa 2021 roku. Dokładną datę poznamy pewnie dopiero w przeciągu najbliższych miesięcy.

Czytaj także: Najlepsze seriale dla nastolatek. Seriale młodzieżowe, które musicie obejrzeć [LISTA TOP 8].