Zamknij

"Stulecie Winnych" - odcinek 33 - STRESZCZENIE. Dramat Basi [11.04]

06.04.2021 14:34
"Stulecie Winnych" - odcinek 33 - STRESZCZENIE. Dramat Basi [11.04]
fot. Damian Hornet/TVP/East News

Streszczenie 33. odcinka serialu "Stulecie Winnych" znajdziecie poniżej. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 33. odcinka serialu "Stulecie Winnych".

"Stulecie Winnych", odcinek 33 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Stulecie Winnych"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 33. odcinek serialu "Stulecie Winnych" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

"Stulecie Winnych", odcinek 33 - streszczenie

Streszczenie 33. odcinka serialu "Stulecie Winnych" prezentuje się następująco:

W wyniku cenzury "Dziady" znikają z desek Teatru Narodowego. Kasia i Michał Junior nie dają jednak za wygraną i zaczynają brać udział w demonstracjach. Przy okazji zbierają też podpisy w kwestii przywrócenia spektaklu na deski teatru. Tymczasem Mania i Ryszard martwią się stanem swojej córki. Basia nie może zajść w ciąże, co przysparza jej wielu cierpień. Sytuacji nie poprawia jej teściowa, która wciąż nie potrafi zaakceptować synowej. 8 marca 1968 roku Ewa pełni dyżur w szpitalu na Lindleya, gdzie sytuacja staje się niezwykle poważna, gdy pojawiają się w nim ranni studenci. Ania ma przeczucie, że dzieje się coś złego.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

"Stulecie Winnych", odcinek 33 - gdzie i kiedy oglądać?

33. odcinek serialu "Stulecie Winnych" będzie można obejrzeć w niedzielę 11 kwietnia 2021 roku o godzinie 20:15 na kanale TVP 1

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Teleman.pl