Zamknij

"Stulecie Winnych": odcinek 35 - STRESZCZENIE. Strajki w stoczni i załamanie Kasi [25.04]

16.04.2021 11:30
"Stulecie Winnych": odcinek 35 - STRESZCZENIE. Strajki w stoczni i załamanie Kasi [25.04]
fot. Damian Hornet/TVP/East News

Streszczenie 35. odcinka serialu "Stulecie Winnych" znajdziecie poniżej. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 35. odcinka serialu "Stulecie Winnych".

"Stulecie Winnych", odcinek 35 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Stulecie Winnych"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 35. odcinek serialu "Stulecie Winnych" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

"Stulecie Winnych", odcinek 35 - streszczenie

Streszczenie 35. odcinka serialu "Stulecie Winnych" prezentuje się następująco:

Wyjazd Ewy totalnie załamuje Anię. Kobieta nie tylko martwi się milczeniem córki, ale także wyjazdem syna do na Wybrzeże. Michał Junior rozpoczyna bowiem pracę jako kierownik muzycznego teatru w Gdyni. Tam poznaje dziewczynę imieniem Agnieszka - córkę znanej rodziny stoczniowców Guzowskich. W 1970 roku w stoczni wybuchają strajki, a żołnierze otwierają ogień do robotników. Tymczasem Lotta zabiera Antosia i wyjeżdża, czym łamie serce Jaśkowi. Do Winnego dociera wreszcie, jak bardzo kocha żonę i syna. Władek, targany wyrzutami sumienia, nakłania go, by walczył o rodzinę. Kasia, która samotnie wychowuje Małgosię, popada w coraz głębsze załamanie. Jej dawna radość życia zanika, gdy popada w alkoholizm, staje się zgorzkniała i nie może znaleźć pracy. Mania chce pomóc córce w wychowaniu wnuczki i rozważa odejście z pracy.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

"Stulecie Winnych", odcinek 35 - gdzie i kiedy oglądać?

35. odcinek serialu "Stulecie Winnych" będzie można obejrzeć w niedzielę 25 kwietnia 2021 roku o godzinie 20:15 na kanale TVP 1

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Teleman.pl