Zamknij

"Stulecie Winnych": odcinek 37 - STRESZCZENIE. Kolejny dramat Kasi i kryzys w życiu Basi [03.05]

30.04.2021 16:28
"Stulecie Winnych": odcinek 37 - STRESZCZENIE. Kolejny dramat Kasi i kryzys w życiu Basi [03.05]
fot. Damian Hornet/TVP/East News

Streszczenie 37. odcinka serialu "Stulecie Winnych" znajdziecie poniżej. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 37. odcinka serialu "Stulecie Winnych".

"Stulecie Winnych", odcinek 37 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Stulecie Winnych"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 37. odcinek serialu "Stulecie Winnych" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

"Stulecie Winnych", odcinek 37 - streszczenie

Streszczenie 37. odcinka serialu "Stulecie Winnych" prezentuje się następująco:

Kasia wreszcie dochodzi do siebie po dramatycznych przeżyciach i znów staje na scenie. Gdy wszystko zaczyna się układać, w jej życiu ponownie zjawia się były kochanek. Basia zaś coraz gorzej znosi konflikt z teściową, a na domiar złego sypie się jej małżeństwo. Mając dość podłego traktowania, stawia mężowi ultimatum. Tymczasem w Brwinowie zjawia się Damian, syn Kazi i Władka, z żoną Michelle u boku. Kazia jest przeszczęśliwa, zaś Jasiek po historii z Lottą dochodzi do porozumienia z ojcem. 

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

"Stulecie Winnych", odcinek 37 - gdzie i kiedy oglądać?

37. odcinek serialu "Stulecie Winnych" będzie można obejrzeć w poniedziałek 3 maja 2021 roku o godzinie 20:15 na kanale TVP 1

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Teleman.pl