Zamknij

"Stulecie Winnych": odcinek 38 - STRESZCZENIE. Komornicki nęka Kasię [09.05]

30.04.2021 16:39
"Stulecie Winnych": odcinek 38 - STRESZCZENIE. Komornicki nęka Kasię [09.05]
fot. Damian Hornet/TVP/East News

Streszczenie 38. odcinka serialu "Stulecie Winnych" znajdziecie poniżej. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 38. odcinka serialu "Stulecie Winnych".

"Stulecie Winnych", odcinek 38 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Stulecie Winnych"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 38. odcinek serialu "Stulecie Winnych" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

"Stulecie Winnych", odcinek 38 - streszczenie

Streszczenie 38. odcinka serialu "Stulecie Winnych" prezentuje się następująco:

Winni znów jednoczą się w obliczu kolejnej straty. Obecność Michelle kojąco wpływa na Władka. Kobieta jest zafascynowana zmianami zachodzącymi w kraju i dochodzi do wniosku, że to Polska jest jej domem, nie Francja. Ryszard zaś coraz bardziej angażuje się w działania opozycji antykomunistycznej. Nawiązuje współpracę z robotnikami z Ursusa, z którymi produkuje i roznosi ulotki. Adam Komornicki wciąż nęka Kasię i jej córkę. Mężczyzna domaga się uznania jego ojcostwa.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

"Stulecie Winnych", odcinek 38 - gdzie i kiedy oglądać?

38. odcinek serialu "Stulecie Winnych" będzie można obejrzeć w niedzielę 9 maja 2021 roku o godzinie 20:15 na kanale TVP 1

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Teleman.pl